دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ | 18 رجب 1442
روزی که رئیس سازمان برنامه جلوی شخص اول مملکت ایستاد ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
بدهکار بانکی از نوع درباری

روزی که رئیس سازمان برنامه جلوی شخص اول مملکت ایستاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت- ابتهاج از سال ۱۳۳۳ شمسی مدیر سازمان برنامه ایران شد و ۴ سال بیشتر دوام نیاورد؛ رفت که رفت! تاریخ چنین روایت می‌کند که وی معتقد به برنامه‌ریزی کلان برای اداره کشور بود که البته معلوم است نه دولت پهلوی، نه سیاست‌مداران آن روزگار و نه حتی شاه […]

بسته ویژه خبری ۰۶ اسفند ۱۳۹۹

بسته ویژه خبری

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. […]

مجلس شفاف سازی کرد؛ اینترنت گران نمی شود ۰۶ اسفند ۱۳۹۹

مجلس شفاف سازی کرد؛ اینترنت گران نمی شود

به دنبال مطرح شدن پیشنهادی در مجلس مربوط به دریافتی دولت از اپراتورها و توییت وزیر ارتباطات شبهاتی مبنی بر گران شدن اینترنت در سال آینده در فضای مجازی به وجود آمد.مجلس برای رفع هر گونه ابهام تصویب کرد که اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی اجازه افزایش تعرفه اینترنتی را ندارند.

دست بالای پایداری ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
مجلس ورود دولتی‌ها به بهارستان را ممنوع اعلام کرد

دست بالای پایداری

پایداری‌ها نقش پررنگی در جلسه روز گذشته مجلس داشتند و اصولگرایان میانه‌رو را چون نمایندگان اعتدالی و معدود اصلاح‌طلبان پارلمان، عملا به ‌کنار راندند. به‌ طوری که یکی پس از دیگری پشت تریبون رفتند و دیدگاه خاص خود را با صدای بلند فریاد زدند.

قانون مجلس برای رفع تحریم‌ها باید با دقت اجرا شود/ مجلس و دولت اختلاف‌شان را حل کنند ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
رهبر انقلاب:

قانون مجلس برای رفع تحریم‌ها باید با دقت اجرا شود/ مجلس و دولت اختلاف‌شان را حل کنند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.

مجلس مانع توافق دولت با آژانس انرژی اتمی شد ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

مجلس مانع توافق دولت با آژانس انرژی اتمی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارائه گزارش تخلف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها به قوه قضائیه مانع انجام توافق غیرقانونی دولت با آژانس بین المللی انرژی اتمی شد که به موجب آن فرصت سه ماهه‌ای به آژانس برای ادامه نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران داده می‌شود.

مجلس خواستار توقف کامل اجرای پروتکل الحاقی/دسترسی فراپادمانی غیرقانونی است ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
رئیس مجلس شورای اسلامی:

مجلس خواستار توقف کامل اجرای پروتکل الحاقی/دسترسی فراپادمانی غیرقانونی است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق قانون مصمم به توقف کامل اجرای پروتکل الحاقی هستیم و هرگونه دسترسی فراپادمانی ممنوع و غیرقانونی است.

بسته ویژه خبری وکیل ملت ۰۴ اسفند ۱۳۹۹

بسته ویژه خبری وکیل ملت

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

فراخوان کدخدایی برای انتخابات ۱۴۰۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۹

فراخوان کدخدایی برای انتخابات ۱۴۰۰

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه از نخبگان کشور درخواست داریم که ما را در بهتر اجرا کردن انتخابات ۱۴۰۰ همراهی کنند، گفت: در کنار سلامت انتخابات باید سلامت مردم را ملاک قرار دهیم.