چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ | 3 رمضان 1442
  • وضعیت کالاهای اساسی استان تهران در ماه مبارک رمضان ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

    وضعیت کالاهای اساسی استان تهران در ماه مبارک رمضان

    رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ضمن تشریح میزان کالاهای اساسی استان تهران در ماه مبارک رمضان گفت: فروش اجباری برخی اقلام در کنار کالاهای اساسی مثلا روغن تخلف است و با مشاهده با واحد صنفی متخلف برخورد می‌شود لذا از مردم می‌خواهیم در صورت مشاهده چنین مواردی با شماره ۱۲۴ بازرسان سازمان صمت را مطلع کنند.

رآکتور اراک آماده تست سرد است ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

ایران و چین در زمینه هسته‌ای کارهای مشترک زیادی می‌توانند داشته باشند رآکتور اراک آماده تست سرد است

پذیرش FATF درد کشور را دوا نمی‌کند ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

توکلی: ظریف گفت اگر FATF را بپذیریم تضمین نمی‌کنم وضع بهتر شود پذیرش FATF درد کشور را دوا نمی‌کند

توصیه برجامی مهم «لس آنجلس تایمز» به بایدن ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

توصیه برجامی مهم «لس آنجلس تایمز» به بایدن

«دولت بایدن باید بداند که شاه کلیدِ تعامل سازنده با ایران، جبران اشتباهات دولت ترامپ در چهارچوب معادله "برجام" است. اگر بایدن و دولتش چنین کنند، آن وقت می توانند از ایران توقع داشته باشند که بار دیگر به تعهدات برجامی خود بازگردد و اقدامات جبرانی اش را که در پاسخ به بدعهدی های دولت ترامپ اتخاذ شده اند، معکوس سازد»

الزامات شورای شهر کارآمد ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

الزامات شورای شهر کارآمد

واحدهاي سازماني با اندكي اغماض معمولاً متشکل از سه عامل سازنده،مشتمل بر منابع سرمایه‌ای‌ (چه فیزیکی و چه غیرفیزیکی )، فرآیندها ، رسوم و رویه‌‌ها و دست آخر عوامل انسانی است.از این‌رو چنانچه سازمانی قصد حركت در مسیر تعالی و توسعه را داشته باشد،ا

نامه شورای نظارت به رییس صداوسیما: چرا «گاندو۲» متوقف ‌شد؟ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

نامه شورای نظارت به رییس صداوسیما: چرا «گاندو۲» متوقف ‌شد؟

«سید احسان قاضی زاده هاشمی» عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت: شورا در نامه ای خطاب به رئیس سازمان خواستار توضیح درباره دلایل عدم پخش سریال «گاندو۲» شده است.

از ماجرای عنابستانی و مامور راهور چه خبر؟ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

از ماجرای عنابستانی و مامور راهور چه خبر؟

  با گذشت تقریبا دو ماه از ادعای عابد اکبری، سرباز وظیفه پلیس راهور مبنی بر سیلی خوردن از علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس هنوز پیگیری قضایی در مورد این ماجرا به نتیجه‌ای نرسیده است. به گزارش ایسنا، چند روزی از بهمن ماه ۹۹ گذشته بود، که ادعای یک سرباز راهور به […]

راهبردی که خوشایند غرب نیست ۰۶ فروردین ۱۴۰۰

راهبردی که خوشایند غرب نیست

بعد از مدت‌ها رایزنی و مذاکره بین ایران و چین قرار است در جریان سفر وانگ یی وزیر خارجه چین توافق ۲۵ ساله همکاری بین دو کشور امضا شود.

هستی شناسی سیاسی گوشت و میوه ! ۰۶ فروردین ۱۴۰۰

هستی شناسی سیاسی گوشت و میوه !

معاون اول محترم رییس جمهور در جمع خبرنگاران با انتقاد از کسانی که می گویند گوشت از سفره مردم حذف شده است، گفت: گاهی تعابیری نامناسب در خصوص حذف گوشت از سفره مردم به کار می رود که حرف بسیار نادرستی است .

نوآوری‌های قانون جدید چک و تغییراتی که باید جدی گرفته شود؟ ۰۶ فروردین ۱۴۰۰

نوآوری‌های قانون جدید چک و تغییراتی که باید جدی گرفته شود؟

در این صورت افراد بدحساب و کلاه‌بردار امکان تبانی با بانک‌ها جهت اخذ دسته‌چک را نخواهند داشت، چراکه استعلام سوابق، احراز عدم ممنوعیت‌ها و صدور دسته‌چک به‌صورت متمرکز توسط سامانه بانک مرکزی و بر مبنی اعتبارسنجی انجام می‌گیرد. از طرف دیگر اختصاص کد یکتا به هر برگه چک، امکان برقراری تقارن اطلاعات و افزایش اعتبار چک را فراهم می‌کند.

مخالفت وزارت میراث با تغییر رنگ ۰۵ فروردین ۱۴۰۰
وضعیت سفر در روزهای اول سال ۱۴۰۰

مخالفت وزارت میراث با تغییر رنگ

در روزهای آغاز سال ۱۴۰۰ با وجود اینکه بیشتر شهرها در وضعیت آبی و زرد قرار داشتند اما تغییر وضعیت رنگ شهرها موجب شده تا از مسافران درخواست شود و به شهرشان برگردند.

با جان و دل از جزایر ایران دفاع می‌کنیم/ برخورد قاطعانه‌تر با فساد ۰۵ فروردین ۱۴۰۰
دریادار تنگسیری:

با جان و دل از جزایر ایران دفاع می‌کنیم/ برخورد قاطعانه‌تر با فساد

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با اطاعت و پیروی از فرامین حکیمانه فرمانده معظم کل قوا، با فساد قاچاق کالا و سوخت از مرزهای آبی برخورد قاطعانه‌تر خواهیم داشت.