دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ | 18 رجب 1442
  • بسته ویژه خبری ۰۶ اسفند ۱۳۹۹

    بسته ویژه خبری

    تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. […]

ناتوانی مسوولان در «تنگ باوری» با ۳ کیلومتر جاده ۲۲ آذر ۱۳۹۹

ناتوانی مسوولان در «تنگ باوری» با ۳ کیلومتر جاده

سخن از سه کیلومتر جاده سخت و صعب‌العبور و جاده دسترسی به روستاهای دم تنگ باوری واقع در بخش کبگیان به فاصله 35 کیلومتری مرکز استان است که بعد از چهل و یک سال از عمر انقلاب با آن همه خدمات هنوز خاکی و صعب‌العبور است.

آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ۴۰درصد کاهش یافت ۲۲ آذر ۱۳۹۹

آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ۴۰درصد کاهش یافت

رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مراکز درمانی و بهداشتی با کاهش بیش از ۴۰درصدی افراد مثبت کرونایی روبه‌رو هستیم.

دانش آموزان بویر احمدی در کوه‌ها به دنبال اینترنت می‌گردند ۲۲ آذر ۱۳۹۹
برای اتصال به شبکه شاد

دانش آموزان بویر احمدی در کوه‌ها به دنبال اینترنت می‌گردند

انتشار عکسی از یک کلاس درس در بلندای کوه‌ها درحالی‌که تعدادی از دانش آموزان شال و کلاه کرده و بر روی تخته‌سنگ‌ها مشغول درس خواندن هستند چند روزی است که دوباره شبکه شاد و اینترنت و امکانات روستایی را بر سر زبان‌ها انداخته است.

تیشه بر ریشه جنگل های زاگرس با قاچاق چوب ۲۲ آذر ۱۳۹۹

تیشه بر ریشه جنگل های زاگرس با قاچاق چوب

قاچاق چوب حکایت تلخ تیشه بر ریشه درختان بلوط در جنگل های زاگرس است که در صورت اتخاذ نکردن تدابیر ضروری می تواند در دراز مدت به نابودی این سرمایه ملی منجر شود.