ایران پاسخ جدی به تروریست‌ها می‌دهد
ایران پاسخ جدی به تروریست‌ها می‌دهد
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نخبگان و دانشمندان در گام دوم انقلاب نقش مهمی دارند، گفت: به طور قطع مجلس و سایر قوا و تشکل‌ها و محافل علمی و البته همه مردم خواستار دادن پاسخ جدی با ددمنشی تروریست‌ها و حامیان آنان هستند.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،غلامرضا منتظری  ضمن محکوم کردن ترور بزدلانه و به شهادت رساندن دکتر فخری‌زاده از دانشمندان هسته‌ای کشورمان، این عمل را ناشی از عجز و ناتوانی دشمنان دانست و اظهار داشت: ترور چهره‌های ملی که نمادی از شجاعت و فداکاری یا پیشرو در زمینه علم و فناوری هستند، نشان‌دهنده ناتوانی استکبار جهانی برای مقابله با جمهوری اسلامی است.

وی گفت: دشمنان برای اینکه جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند دست به هر کاری زده‌اند و ترور دانشمندان شهید ما نشان می‌دهد آنان تأثیر زیادی در پیشرفت علمی کشور داشته‌ و دارند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان این ملت و انقلاب امروز رسواتر از همیشه شده‌اند، خاطرنشان کرد: ترور در هر مکتبی محکوم شده و منفور است و امروز دشمنان نشان دادند که ادعای پررنگ و لعاب حقوق بشر، شعاری بیش نیست.

وی تصریح کرد: نخبگان و دانشمندان این کشور، سرمایه‌های عظیم انسانی ما هستند که در گام دوم انقلاب و در مسیر خوداتکایی کشور، نقش بسیار مهمی را برعهده دارند. به طور قطع مجلس و سایر قوا و تشکل‌ها و محافل علمی و البته همه مردم خواستار برخورد جدی با ددمنشی تروریست‌ها و حامیان آنان هستند.

عضو مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابزارهای دشمن برای متوقف کردن ملت ایران ناکارآمد است، اظهار داشت: دشمنان ما هر نقشه و توطئه‌ای که توانستند از ترور رجال سیاسی و مذهبی و علمی گرفته تا اعمال تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی، به کار گرفتند اما نتیجه آن بالندگی روزافزون انقلاب اسلامی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان می‌بییند با وجود همه سختی‌هایی که برای مردم ما ایجاد کردند، امروز ایران اسلامی قوی‌تر از هر زمان دیگر به سمت پیشرفت و فتح قله‌های علمی، دفاعی و خوداتکایی پیش می‌رود.

  • نویسنده : مانا روشن
  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم