به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و یارانش، ۱۰ محفل قرآنی در بقاع متبرکه استان بوشهر برگزار می گردد
به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و یارانش، ۱۰ محفل قرآنی در بقاع متبرکه استان بوشهر برگزار می گردد

محافل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در هشت شهرستان و ۱۰ بقعه متبرکه استان بوشهربرگزار می‌شود.

به گزارش وکیل ملت، در آستانه نخستین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و مجاهد سرافراز ابومهدی المهندس، ۱۰ محفل مجازی انس با قرآن و شهدا، در بقاع متبرکه استان برگزار می گردد.

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر با بیان این خبر افزود: محافل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در هشت شهرستان و ۱۰ بقعه متبرکه استان بوشهربرگزار می‌شود.

حجت الاسلام اسماعیل پور خاطر نشان کرد : در شهرستان بوشهر در امامزادگان عبدالمهیمن(ع) و محمدبن باقر(ع) ، در شهرستان تنگستان در امامزادگان زین الشهداء شهر اهرم و زیدبن علی (ع) روستای گلنگون ، در شهرستان کنگان در امامزاده حسین (ع) بنک ، در شهرستان جم در امامزادگان سید حبیباله (ع) و بی بی مرضیه برگزار می گردد .

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر اضافه کرد این محافل در شهرستان دشتستان در بقعه سید محمدسجادی و امامزاده شاه نورالله (ع) بنداروز و در شهرستان گناوه در آستان امامزاده سلیمان بن علی (ع) این شهر بصورت مجازی برگزار می شود .