خاطره خواهر شهید کارگر برزی از حضور سردار شهید سلیمانی در منزل پدری شان
خاطره خواهر شهید کارگر برزی از حضور سردار شهید سلیمانی در منزل پدری شان
خواهر شهید رضا کارگر برزی نخستین شهید مدافع حرم البرز، روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران به بیان خاطراتی از حضور سردار شهید سلیمانی در منزل پدری شان پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، زهرا کارگربرزی در این نشست گفت: برادرم که به شهادت رسید تمام خانواده به خصوص پدر و مادرم در شرایط روحی خوبی قرار نداشتند، سوم برادرم بود که به ما خبر دادند که فردا سردار به خانه پدری مان می آید.

وی اضافه کرد: تصور ما بر این بود که یک شب قبل از عزیمت ایشان به منزل ما بایستی مناسبات امنیتی پیاده شود، اما فردایی که قرار بود سردار بیایند با یک ماشین ساده و به همراه چندین جوان و به قول معروف بدون هیچ خدم و حشمی به منزل پدرمان آمدند.

کارگر برزی افزود: از لحظه ای که این شهید بزرگوار پا به خانه گذاشتند آرامش به خانواده برگشت، تا قبل از آن لحظه گمان می کردیم که زندگی مان از دست رفته اما آمدن سردار شور رفته را به ما بازگرداند.

وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی در این دیدار عنوان کرد که زمانی که می خواستیم نامی برای این شهدا پیدا کنیم هیچ عنوانی مناسب تر از شهدای حرم نیافتیم چرا که که سندی بود برای آیندگان که این شهدا هم مدافع حرم و هم مدافع دین بودند.

خواهر شهید کارگر برزی خاطر نشان کرد: با اصرار سردار بر سر مزار برادر شهیدم رفتیم و سردار که در تمام راه و در کنار مزار دست پدرم در دستانشان بود و با پدر صحبت می کردند، مزار را بوسیدند.

وی با بیان اینکه حضور سردار شهید سلیمانی آرامش را به خانواده برگرداند گفت: زمانی که خبر شهادت ایشان را شندیم داغ شان بسیار سنگین تر از داغ برادر بود.

کارگر برزی افزود: زمان ها زیادی باید صرف شود تا گوشه ای از سادگی و خالص بودن این شهید بزرگوار برای نسل های ایران اسلامی و تمام دنیا بازگو شود.

شهید رضا کارگربرزی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ در دفاع از حرم حضرت زینب (س) به شهادت رسید.

  • نویسنده : مانا روشن