تفکر بسیج همه جا کارساز است
تفکر بسیج همه جا کارساز است
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز با بیان اینکه تفکر بسیج همه جا کارساز است گفت: بسیج تفکری برگرفته از تعالیم اسلامی و دینی است که همیشه بارور بوده و از مرزهای شناخته شده کشور خارج و به جهان تسری پیدا کرده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی روز چهارشنبه در نشستی که با حضور خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج افزود:

‌تفکر بسیجی برگرفته از ایمان و تفکر به خدا، توسل به ائمه اطهار (ع)، امید به یاری حضرت حجت (عج)، ولایت پذیری و بصیرت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک هفته بسیج با بیان اینکه ۹۹ درصد برنامه های این هفته در استان به صورت مجازی برگزار می شود اظهار داشت: پویش نذر خون توسط پیشکسوتان سپاه و خواهران بسیجی در ایستگاه های ثابت و سیار، آغاز مرمت و بازسازی ۱۱۰ خانه محروم، تهیه و توزیع لوازم التحریر و کمک آموزشی، فراخوان جشنواره هنری مهرواره و برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری و رونمایی از تولیدات علمی بسیج از جمله برنام هایی است که مناسبت این هفته برگزار می شود.

مولایی ادامه داد: همچنین اعزام گروه های بسیجی به ۸۰ نقطه از مناطق محروم و کمتر برخوردار استان، اهدای ۳۰۰ سری جهیزیه برای زوجین کم برخوردار، تهیه و توزیع سبد معیشتی و بسته های بهداشتی، آغاز طرح صنعت یار (پایش و عارضه یابی صنایع راکد و نیمه فعال)، رونمایی از طرح عمران روستا، نهضت خدمات رسانی و امیدآفرینی و آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در قالب توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی، تهیه ۹ هزار و ۵۰۰ بسته توسط سپاه و مابقی توسط سایر نهادها از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت هفته بسیج در استان البرز برگزار خواهند شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در سطح استان اشاره کرد و گفت: احداث خانه محروم، مرمت راه روستایی، تکمیل انتقال آب کشاورزی، تکمیل کارگاه اقتصاد مقاومتی، احداث خانه عالم، تکمیل کارگاه اقتصاد مقاومتی، تکمیل کارگاه تولید پوشاک بیمارستانی و تکمیل کارگاه قالیبافی از جمله این پروژه ها است.

مولایی افزود: افتتاح کلینیک صنعت، مرکز مشاوره، کانون هنرمندان، پارک شهدای مدافع حرم، سوله ورزشی، مرکز اشتغال زایی از دیگر پروژه هایی است که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در استان البرز افتتاح و راه اندازی می شوند..

از ۳۰ آبان ماه تا ۶ آذر ماه سال جاری به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

  • نویسنده : مانا روشن