انتقاد قهرمان البرزی از تبعیض در پرداختی ورزشکاران
انتقاد قهرمان البرزی از تبعیض در پرداختی ورزشکاران
قهرمان البرزی رشته ورزشی کاراته گفت: قهرمانان ورزشی در کشورمان که در سطح جهانی موفق به کسب مقام شده اند، به اندازه یک بازیکن دسته چندمی فوتبال دریافتی ندارند که نشان از تبعیض در ورزش کشورمان است.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، نوید عبدالملکی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: از سوی دیگر با توجه به اینکه تیم های ملی همواره با ترافیک زیاد قهرمانان و چهره های با استعداد روبرو هستند، که این مساله سبب می شود تا بسیاری فرصت حضور در تیم های ملی را پیدا نکنند.

: تیم های ملی همواره با ترافیک زیاد قهرمانان و چهره های با استعداد روبرو است و به طور قطع همه آنها نمی توانند فرصت حضور درتیم های ملی را پیدا کنند.

وی اضافه کرد: این مساله از یک سو،نبود حمایت های مالی و نداشتن منبع درآمد سبب شده تا رزمی کاران ما جذب دیگر کشورها شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم که این شرایط در سال های آینده به نحو مطلوبی تغییر یابد اظهار داشت: امیدواریم شرایط به گونه ای شود که ورزشکاران و قهرمانان ورزشی ما دیگر دغدغه معیشت و هزینه های اولیه زندگی را نداشته باشند.

عبدالملکی در بخش دیگری از سخنان خود به تمرین ورزشکاران در روزهای کرونایی اشاره و خاطر نشان کرد: تمرین انفرادی به طور قطع جای تمرینات گروهی و یا اردوها را نمی گیرد، اما با این وجود در این روزها نیز به شخصه تمام تلاش خود را کردم تا آمادگی بدنی ام را حفظ و آن را در سطح قابل قبولی نگه دارم.

عبدالملکی مدال طلا رقابت های آسیای مرکزی به میزبانی ازبکستان را در کارنامه خود دارد.

  • نویسنده : مانا روشن