معلم بردخونی ارثیه‌اش را به دانش‎آموزان نیازمند داد
معلم بردخونی ارثیه‌اش را به دانش‎آموزان نیازمند داد

این معلم می گوید: می‌توانستم این پول را جایی دیگر خرج کرده ولی به خودم گفتم اگر این پول در این راه صرف شود لذت و ارزش بالاتری دارد.

به گزارش وکیل ملت، در اقدامی انسان دوستانه، ابوالحسن قایدی معلم فداکار بردخون از توابع شهرستان دیر ارثیه خود به مبلغ ۴۸میلیون تومان را با خرید تبلت به دانش آموزان بی بضاعت این منطقه اهدا کرد.

ابوالحسن قایدی معلم نیکوکار به ایرنا گفته: می‌توانستم این پول را جایی دیگر خرج کرده ولی به خودم گفتم اگر این پول در این راه صرف شود لذت و ارزش بالاتری دارد.

این معلم نیکوکار افزود: باتوجه به مجازی شدن کلاس ها بدلیل شرایط کرونایی و به دلیل نداشتن شرایط مالی برخی از دانش آموزان برای خرید گوشی هوشمند یا تبلت، بر آن شدم تا قطعه زمینی که از پدر شهیدم به ارث برده ام را فروخته و با پول آن ۱۵ تبلت خریداری کرده و به دانش آموزان اهدا کنم.

وی گفت: امروز خوشحالم که با تهیه وسایل مورد نظر برای دانش آموزان شهر خودم خدمت کوچکی را در راستای شاد کردن دل آنها انجام داده‌ام.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون ضمن قدردانی از این معلم خیر بردخونی گفت: از اول سال تحصیلی با بررسی میدانی تعداد۲۱۰ دانش آموز نیازمند به تبلت و گوشی همراه در این منطقه شناسایی شده است.

ظهیر محمودی افزود: از محل صندوق ذخیره حضرت علی اکبر(ع) از سرمایه فرهنگیان و تعدادی از خیرین ۳۰ عدد تبلت به دانش آموزان تحویل داده شد.

وی گفت: شورای راهبردی پتروشیمی ها و کمیته امداد هم تعداد ۳۰ عدد تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند .

محمودی یادآورشد: تامین ۳۰ دستگاه تبلت توسط ابوالحسن قایدی معلم خیر بردخونی نیز گامی در راستای رفع نیازهای دانش آموزان بی بضاعت است.

  • منبع خبر : سایت خبری خلیج فارس