محدودیت های ۲ هفته ای کرونا تشدید  می شود
محدودیت های ۲ هفته ای کرونا تشدید  می شود
رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز با تاکید بر اینکه در صورت عدم توفیق طرح دو هفته ای ستاد ملی کرونا شمار جانباختگان افزایش می یابد،گفت: در صورت عدم توفیق این طرح، محدودیت های دو هفته ای کرونا تشدید و تمدید می شود.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،نورمحمد فردی روز سه شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج اظهار داشت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا ناچار به انتخاب میان گزینه بد و بدتر هستیم در این راستا از تمامی هم استانی های عزیز درخواست می شود با رعایت جدی دستور العمل های بهداشتی و لزوم ماندن در خانه، مسئولان را در کنترل این بیماری یاری دهند.
وی با اشاره به ارائه آماری از مبتلایان به این بیماری افزود: از ابتدای شروع این بیماری در استان تاکنون۲ هزار و ۱۷۰ نفر بر اثر این بیماری فوت شده اند که از این میزان یک هزار و ۱۷۰ نفر مربوط به۲ ماه اخیر و نشان از سنگین بودن موج سوم این بیماری دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز خاطر نشان کرد: لزوم استفاده از ماسک در کنار رعایت سایر مکمل ها از جمله رعایت فاصله اجتماعی امری ضروری است که باید بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر مردم قرار گیرد.
فردی افزود: به دلیل شرایط نامطلوب در مواجه با این بیماری باید این نکته را مدنظر داشت که در حال حاضر تمام تخت های بیمارستان های استان درگیر این موضوع هستند و امکانات بسیار محدود است که در این شرایط چاره ای جز اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها وجود ندارد..
فردی ضمن قدردانی از اصناف و اصحاب رسانه در رعایت مصوبات ستاد کرونا و اطلاع رسانی مناسب به مردم تصریح کرد: تولید محتوای مناسب برای اقناع و مشارکت افکار عمومی در شرایط حساس کشور ضرورتی است که می تواند با توجه به تاثیرگذاری فضای مجازی و در دسترس بودن آن برای مردم در سرعت بخشی به مقوله آگاهی بخشی به اقشار مختلف مردم مثمرثمر واقع شود..

  • نویسنده : مانا روشن