دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ | 17 ذو الحجة 1442
حضور پور شور و بانشاط مردم در انتخابات اولویت روحانیت است ۰۷ خرداد ۱۴۰۰
حجت الاسلام مهدی دهشتی در جمع فعالان روحانی کمیته طلاب و روحانیون ستاد سحر :

حضور پور شور و بانشاط مردم در انتخابات اولویت روحانیت است

حجه الاسلام مهدی دهشتی گفت: به تعبیر حضرت اقا این که چه کسی انتخاب شود، مسأله اوّل نیست؛ مسأله دوم است. مسأله اوّل این است که مردم، همه در انتخابات شرکت کنند؛ پُرشور شرکت کنند، آگاهانه شرکت کنند، فکر کنند، تحقیق کنند

بیانیه ی وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز بر مبنای شاخص محوری ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

بیانیه ی وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز بر مبنای شاخص محوری

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز در بیانیه ای به تبیین مواضع خود بر مبنای شاخص محوری اقدام کرده است متن کامل این بیانیه را در زیر می خوانید:

دکتر رییسی یک حقوقدان مبرز است ۰۶ خرداد ۱۴۰۰
دکترانورخیرآبادی وکیل پایه یک دادگستری واستادانشگاه

دکتر رییسی یک حقوقدان مبرز است

مسئول کمیته حقوق‌دانان ستاد مرکزی حامیان سحر گفت: آیه الله دکتر رییسی یک حقوقدان مبرز، فرزانه و فرهیخته است که اشراف کاملی به قانون دارد.

اول مشارکت؛ دوم ریاست جمهوری؛ سوم شورا ۰۶ خرداد ۱۴۰۰
آنچه که باید از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بدانیم

اول مشارکت؛ دوم ریاست جمهوری؛ سوم شورا

گرم بود؛ هوا نه، برخورد اعضای هیات رییسه ی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب البرز را می گویم. گوشم پر بود از حرف هایی که در نشست امروز با آنها خلافش را شاهد بودم.

آیت الله رئیسی بهشتی دیگر است ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

آیت الله رئیسی بهشتی دیگر است

دکتر انور خیرآبادی، وکیل پایه یک دادگستری به عصر قانون گفت:« مهمترین ویژگی آیت الله رئیسی صداقت و شفافیت است، در طول سالهای گذشته هیچ مسئولیتی در دولت نداشته اند و بنا به گفته خود ایشان تنها دارایی ایشان یک دستگاه آپارتمان است.»

میدان و دیپلماسی هر دو مجری ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

میدان و دیپلماسی هر دو مجری

قدرتی که دیپلماسی بر آن سوار می‌شود زبان نیست. زبان روش و تاکتیک‌ها را دنبال می‌کند، اما برگ برنده‌ای که دیپلمات در جیب خود سر میز مذاکره دارد امتیازی است که طرف مقابل به دنبال آن است یا تهدیدی است که طرف مقابل درصدد رفع آن است.

رقیب کیست و رقابت کدام است؟ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
سید کاظم انبارلویی

رقیب کیست و رقابت کدام است؟

  انتخابات یک فرصت برای تحکیم مبانی امنیت ملی و بازسازی قوه مجریه در پاسخگویی به مطالبات قانونی مردم است. انتخابات یک فرصت برای رفع تهدیدهای بالقوه و بالفعل دشمن و محکم کردن پایه‌های مشروعیت مردمی و قدرت ملی از سوی ملتی است که بیش از ۴۰ سال در برابر توطئه‌های دشمن ایستاده است. باید […]

تخریب؛ رمز عملیاتی که باید از کار انداخت! ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
امیرایراهیم رسولی

تخریب؛ رمز عملیاتی که باید از کار انداخت!

این دولت و حامیانش هر چقدر در تحقق وعده چرخاندن چرخ اقتصاد ناکام بودند به همان اندازه در جنگ روانی و انداختن تقصیر گردن دیگران استاد هستند! همین الان هم مدعی اند بهترین عملکرد اقتصادی را داشتیم و اگر ما نبودیم وضع بسیار بدتر می شد!!!

آیت‌الله رئیسی: رقیب من فساد و ناکارآمدی است ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

آیت‌الله رئیسی: رقیب من فساد و ناکارآمدی است

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه خود را رقیب فساد و ناکارآمدی می‌داند نه گروه‌های سیاسی، گفت: بانیان وضع موجود و شریکان آن‌ها نمی‌توانند مدعی تغییر در وضع موجود باشند.