یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ | 28 رمضان 1442
برادر من انقلابی باش! انقلابی پشت کسی پنهان نمی شود ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

برادر من انقلابی باش! انقلابی پشت کسی پنهان نمی شود

ع. کمالی - نان امروز سفره، انقلابی بودن است؛ اینکه این روزها عده ای خود را انقلابی می نامند، موضوع عجیبی نیست اینها گمان می کنند انقلاب سفره است و می خواهند سهم شان را از سفره انقلاب بردارند.

آقای رئیس‌جمهور! واقعیت با سخنان زیبا تغییر نمی‌کند! ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آقای رئیس‌جمهور! واقعیت با سخنان زیبا تغییر نمی‌کند!

آقای حسن روحانی، رئیس‌جمهور، روز پنجشنبه 1400/1/26 در برنامه بهره‌برداری از چهار طرح ملی صنایع پتروشیمی، گفت: «اگر دهه شصت را دهه جنگ، دهه هفتاد را دهه سازندگی، دهه هشتاد را دهه تحولات بنامیم،

نیکزاد: حاشیه‌ها علیه مجلس به ناحق است/ ستاد انتخاباتی در مجلس ندیدم/ طرح شفافیت آرا به صحن برمی‌گردد ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نیکزاد: حاشیه‌ها علیه مجلس به ناحق است/ ستاد انتخاباتی در مجلس ندیدم/ طرح شفافیت آرا به صحن برمی‌گردد

نایب رئیس مجلس گفت: در هیات رئیسه افرادی هستند که لباس خادمی در قامت ریاست جمهور را می‌توانند بر تن داشته باشند و می‌توانند کاندیدا شوند اما اینکه ستاد زده باشیم برای ریاست جمهوری من چنین چیزی ندیدم.

در تمجید تصمیم سیدحسن! ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

در تمجید تصمیم سیدحسن!

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدياسر خميني اوايل هفته گذشته در سايت جماران خبر از انصراف حجت‌الاسلام والمسلمين سيدحسن خميني از كانديداتوري رياست جمهوري داد.

آژانس انرژی اتمی آغاز تولید اورانیوم ۶۰ درصد ایران را تایید کرد ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آژانس انرژی اتمی آغاز تولید اورانیوم ۶۰ درصد ایران را تایید کرد

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی آغاز تولید اورانیوم ۶۰ درصد توسط ایران در سایت هسته‌ای نطنز را تایید کرد.

ایران و انتظار حل مشکل تحریم در مذاکرات ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ایران و انتظار حل مشکل تحریم در مذاکرات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت، هر مسیری در مذاکرات طی شود مانند همه ۱۸ سال گذشته متاسفانه چه در این دولت چه در هر دولت تندرو یا کندرو دیگری نباید به نتیجه آن اصلا خوشبین بود. دلیل آن هم بر می‌گردد به اصل ساده: “کارا ترین روش‌ها ساده ترین روش‌ها هم هست “. […]

پاس گل آمریکا به چین و ایران؟ ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

پاس گل آمریکا به چین و ایران؟

اعلام خروج آمریکا از افغانستان، آن هم توسط یک دولت دموکرات، یکی از نشانه های جدی افول آمریکاست. چه جایی بهتر از افغانستان برای کنترل دو رقیب منطقه ای و جهانی آمریکا!؟ در راهبرد کلان ایالات متحده، هم اولویت تضعیف ایران به روشنی مشخص است و هم سیاست گردش به شرق، راهبردی عیان است، پس چرا ناگاه ابرقدرت باید از میان این دو رقیب خویش برخیزد!؟

انتخابات؛ نماد وحدت ملی ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

انتخابات؛ نماد وحدت ملی

مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان نکاتی را پیرامون انتخابات و اهمیت آن فرمودند و از جمله به جایگاه و مسئولیت سنگین و نقش بی‌بدیل رئیس‌جمهور اشاره کردند تا افرادی ناآگاهانه و بدون ارزیابی خود نامزد این امر عظیم نشوند.

مردم ناراضی هستند، حق هم دارند ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

مردم ناراضی هستند، حق هم دارند

هم در زمان امام راحل (ره) و هم در زمان مقام معظم رهبری هیچ موردی نبوده است که دولت‌ها بخواهند کار مهمی برای مردم انجام دهند و امام جامعه، حتی بیش از اختیارات قانونی که رؤسای دولت‌ها دارند، به آنها کمک نکرده باشد. بنابراین من این مسأله را نمی‌پذیرم که رؤسای جمهور بگویند ما اختیار نداشتیم و یا خواستیم کاری برای مردم انجام دهیم و رهبری به ما کمک نکرد...