سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ | 22 جماد ثاني 1443
  • نام نویسی ۱۲ هزار خادمیار البرزی  در سامانه ی خدمت رضوی ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

    دبیر پیشین کانون های خدمت رضوی؛
    نام نویسی ۱۲ هزار خادمیار البرزی در سامانه ی خدمت رضوی

    دبیر پیشین کانون های خدمت رضوی استان البرز اعلام کرد از ابتدای تشکیل نمایندگی آستان قدس رضوی در استان (سال ۱۳۹۵) تاکنون بیش از ۱۲ هزار خادمیار در سامانه خدمت رضوی نام نویسی کرده اند.

پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» ۷ هزار امضایی شد ۲۴ آذر ۱۴۰۰
پویش تصویب شهدای جهاد گردرمجلس؛

پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» ۷ هزار امضایی شد

پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» در سامانه مردمی فارس من با گذشت سه روز توسط مدیران این پویش بیش از ۷ هزار امضا به دست آورده و انتظار می رود مجلس هرچه سریع‌تر پی‌گیری را در دستور کار قرار دهد.

نیاز به جهش اقتصادی در کشور ۰۱ شهریور ۱۴۰۰

نیاز به جهش اقتصادی در کشور

یادداشت دکتر حسین خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان و استاد ممتاز گروه مدیریت دانشگاه تهران در یادداشتی به نیاز کشور به جهش اقتصادی پرداخته است.

رویکرد جدید به بخش تعاون در دولت جدید ۰۱ شهریور ۱۴۰۰

رویکرد جدید به بخش تعاون در دولت جدید

دکتر سیدمحمد مقیمی استاد تمام گروه مدیریت دانشگاه تهران در یادداشتی به نقش بخش تعاون در دولت جدید آیت الله رئیسی پرداخته است.

آقای نماینده! نماینده مردم باش ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

آقای نماینده! نماینده مردم باش

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد؛ شاید این بیت را سعدی در وصف خانه ملت گفته است. اینکه نمایندگان ملت زورشان در حرف شان نهفته است. در نطق ها و تذکراتی که به دولت می دهند.

سلامت و دل آرام باشید ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سلامت و دل آرام باشید

دکتر غلامعلی افروز در یادداشتی نوشت:

۱۳ خرداد ۱۴۰۰

سیگنال‌های اصلاح‌طلبی، تردیدهای اصولگرایی و دغدغه مشارکت

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، روزها و رقابت های انتخاباتی کشور میان جریان های سیاسی متفاوت پیش می رود اما رییس جمهوری بار دیگر از اهمیت صندوق رای به عنوان میراث گرانقدر بنیانگذار انقلاب اسلامی سخن می گوید. امکان مشارکت مردم، انگیزه و امیدآن ها برای حضور در پای صندوق های رای هم با […]

وعده‌های محال و دور از دسترس نامزدها ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

وعده‌های محال و دور از دسترس نامزدها

روزنامه ایران در یادداشتی آورده است: امسال هم مانند ادوار گذشته انتخابات، بخشی از نامزدهای ریاست جمهوری کار خود را در میدان رقابت با شعارها و وعده‌های بزرگ آغاز کرده‌اند.

صندوق‌های رأی و مخالفانش ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

صندوق‌های رأی و مخالفانش

علی ربیعی در یادداشتی با بیان اینکه تفکراتی مانند «نه به انتخابات» و «عدم مشارکت» تحلیل درستی از شرایط ایران و جهان که بتواند با ثبات، تغییرات را در خود جای دهد، ندارند، تاکید کرد: صندوق‌های رای تنها راه بی‌بدیل پیوند دادن خواسته‌های نسل‌های جدید در دل جمهوری اسلامی ایران است.

آیا عراق خانواده‌های داعشی را می پذیرد؟ ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

آیا عراق خانواده‌های داعشی را می پذیرد؟

منابع آمریکایی خبر دادند که به احتمال بسیار عراق هفته آینده برای نخستین بار نزدیک به ۱۰۰خانوار عراقی را از اردوگاه های پناهندگان در سوریه به عراق منتقل خواهد کرد.