ایران دست جنایتکاران را قطع می‌کند/ با قدرت کنار ایران هستیم
ایران دست جنایتکاران را قطع می‌کند/ با قدرت کنار ایران هستیم
حزب‌الله لبنان در واکنش به شهادت «محسن فخری‌زاده» به‌دست عناصر جنایتکار دشمن با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: در برابر توطئه‌های خارجی با قدرت کنار ایران می‌ایستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت، حزب‌الله لبنان عملیات تروریستی روز گذشته در تهران را که منجر به شهادت «محسن فخری‌زاده» دانشمند و استاد برجسته ایرانی شد به‌شدت محکوم کرد.

حزب‌الله با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: با همه قدرت کنار ایران و ملت آن در مقابله با تهدیدات و توطئه‌های خارجی می‌ایستیم.

در ادامه بیانیه حزب‌الله آمده است: ما همچنین در مقابله با ائتلاف جدید رژیم صهیونیستی با شماری از کشورهای منطقه، کنار ایران هستیم.

حزب‌الله لبنان همچنین تأکید کرد: ایران می‌تواند جنایتکاران را شناسایی و هر دستی را که به تجاوز علیه دانشمندان و مسئولان آن دراز می‌شود، قطع کند.

روز گذشته همچنین شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله در مصاحبه با شبکه المنار لبنان ترور محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران و شهادتش به‌دست ایادی آمریکا و رژیم صهیونیستی را به امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و وزارت دفاع و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تسلیت گفت.

شیخ قاسم گفت: ترور شهید فخری‌زاده به‌دست عوامل تروریستی تحت چتر حمایت ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

وی افزود: این برنامه (ترور) بخشی از جنگ همه‌جانبه علیه ایران، منطقه و فلسطین است.

معاون دبیرکل حزب‌الله تأکید کرد:‌ این اقدام دشمنی و جنایت است. پاسخ به این ترور به‌دست مسئولان ذی‌ربط در ایران صورت خواهد گرفت، این خود عزت و کرامت است. از سیاست ترور ترسی نداریم.

شیخ نعیم قاسم در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد که حزب‌الله همیشه برای هر رویارویی آماده است و اسرائیل خوب می‌داند که اقدامی از سوی این رژیم عواقب و پیامدهای بزرگی برای این رژیم به‌همراه دارد.