بدون اغماض با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی برخورد می‌کنیم
بدون اغماض با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی برخورد می‌کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: با مدیران دستگاه‌های اجرایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، بدون اغماض برخورد می‌شود.

به گزارش وکیل ملت، یعثوب نژاد محمد در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: با مدیران دستگاه‌های اجرایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، بدون اغماض برخورد می‌شود.

وی در خصوص نحوه فعالیت بانک‌ها در شرایط کرونایی افزود: بر اساس تصمیمات این ستاد ساعت کار بانک‌های استان اردبیل از اول آذرماه ۹۹ برای مشتریان و مراجعین محترم از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ ، پنجشنبه ها نیز ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه بانک‌ها موظف هستند تا آخرین فرد مراجعه کننده را پذیرش کنند، تصریح کرد: در این راستا تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات‌های غیرضروری امکان پذیر نخواهد بود و باتوجه آلودگی اسکناس، پرداخت وجه نقدی امکان پذیر نبوده و دریافت پول نقد نیز مدیریت شده و در صورت ضرورت اخذ خواهد شد.

نژادمحمد بیان کرد: در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، از عموم مردم خواهشمندیم در صورت امکان از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها خودداری نموده و به موارد ذیل توجه فرمایند.

وی همچنین تصریح کرد: ساعت فعالیت ادارات در شهرهای قرمز استان در هفته جاری دراختیار مدیران دستگاه های اجرایی و با هماهنگی استانداری است.

  • منبع خبر : شهر خوان