استاندار قزوین: همکاری مردم در فاز سوم شیوع کرونا بسیار چشمگیر است
استاندار قزوین: همکاری مردم در فاز سوم شیوع کرونا بسیار چشمگیر است

استاندار قزوین گفت: همکاری مردم فهیم استان، بازاریان، اصناف و صاحبان مشاغل مختلف در فاز سوم شیوع کرونا برای اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها بسیار چشمگیر است و باید از همراهی آنها قدردانی کنیم.

به گزارش وکیل ملت، هدایت الله جمالی پور افزود: درست است که شرایط اقتصادی بسیار سختی بر جامعه حاکم است و تعداد زیادی از مردم در تأمین معیشت خود با مشکلاتی مواجه هستند ولی وقتی بحث صیانت از جان و سلامت مردم مطرح می‌شود همه این مسایل به کنار گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه در این شرایط، همه باید دست به دست هم بدهیم و از جان مردم صیانت کنیم، گفت: امروز در فاز سوم شیوع کرونا جان مردم در خطر است و این ویروس به صورت نامریی تهدید می‌کند و به شهروندان آسیب می‌زند بنابراین باید با همکاری هم و رعایت دستورالعمل‌ها با آن مقابله کنیم.

جمالی پور گفت: خدا را شکر می‌کنیم که در فاز سوم شیوع کرونا همکاری مردم در اجرای طرح، بسیار هوشمندانه و چشمگیر است و گزارش‌های مختلف از سطح شهرستان‌های استان از عنایت، همت و همراهی آحاد مردم به ویژه کسبه در اجرای طرح، حکایت دارد.

استاندار قزوین گفت: امیدواریم با این همت که در سطح استان رقم خورده است بتوانیم به زودی شرایط استان را تغییر دهیم و پیشگیری‌های صورت گرفته به امر مقابله با این ویروس تبدیل شود و سطح آلودگی در استان کاهش یابد.

وی اضافه کرد: تمامی اقدامات ما زمانی ارزشمند است که همکاری مردم اتفاق بیفتد و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا رعایت شود و شهروندان از برگزاری تجمعات خانوادگی، عروسی و ختم اجتناب کنند.

جمالی پور گفت: از بازاریان و کسبه خوب و فهیم استان نیز انتظار داریم حرکتی را که شروع کرده‌اند با جدیت پیگیری کنند تا بازارها و کسبه را محدودتر نکنیم و هرچه سریعتر شرایط استان را تغییر بدهیم.

طبق آخرین گزارش‌ها بیش از ۹۵ درصد مردم استان قزوین با اجرای طرح مدیریت هوشمند مقابله با کرونا همراهی کرده‌اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا