رفت و آمدی بی سرو صدا در شهرک های صنعتی البرز
رفت و آمدی بی سرو صدا در شهرک های صنعتی البرز

تغییرات مدیریتی در شرکت شهرک های صنعتی البرز آنچنان بی سروصدا صورت گرفت که در هیچ یک از رسانه های این استان هنوز خبری از تودیع و معارفه مدیر عامل جدید این شهرک وجود ندارد. این تغییرات در حالی صورت گرفته که انتصاب مدیر عامل جدید با حاشیه های زیادی درگیر بوده و کم نبودند […]

تغییرات مدیریتی در شرکت شهرک های صنعتی البرز آنچنان بی سروصدا صورت گرفت که در هیچ یک از رسانه های این استان هنوز خبری از تودیع و معارفه مدیر عامل جدید این شهرک وجود ندارد.

این تغییرات در حالی صورت گرفته که انتصاب مدیر عامل جدید با حاشیه های زیادی درگیر بوده و کم نبودند افرادی که در فضاهای مجازی نسبت به تخریب وی اقدام کردند.

تلاش برخی از افراد  به خصوص آنانی که دستی بر قلم داشتند این بود که علی مهدی پور که سرپرستی شهرک های صنعتی استان  برای مدتی بر عهده داشت، حکم اش از سرپرستی به مدیر عاملی تغییر و ایشان عهده دار این پست شود.

اگرچه در این میان از هر وسیله ای به درست یا نادرست استفاده شد، اما تلاش ها جواب نداد  و در نهایت پنجشنبه سیزدهم آذر ماه خبری مبنی بر انتصاب حمیدرضا عقاب نشین به عنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی البرز دست به دست شد، خبری که تا به امروز همچنان در سکوت خبری مانده است.

شواهد نشان از این دارد که وی از امروز بر سر کار آمده و روابط عمومی این شهرک نیز در کانال اطلاع رسانی خود عقاب نشین را به لیست اعضای خود اضافه کرده است.

در نهایت این رفت و آمد بی سرو صدا صورت گرفته و حمید رضا عقاب نشین امروز به عنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی البرز طبق شواهد فعالیت خود را آغاز کرده است.

این تغییرات بی سروصدا در حالی صورت گرفته که وجود بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی البرز و ۱۵۰ برند ملی موجب شده تا نقش قطب صنعت کشور در تامین نیازهای داخلی و حتی بازار دیگر کشورهای منطقه و حتی جهان نیز غیر قابل انکار باشد.

در کنار این توانمندی ها، صنعتگران البرزی امروز با مشکلات عدیده ای مواجه هستند از مشکل شعاع ۱۲۰ کیلومتری گرفته تا مسایل مربوط به کرونا، تحریم، مواد اولیه، تسهیلات و هزاران مشکل دیگر که پا بر گلوی بخش صنعت ما گذاشته و در شرایطی که سربازان جنگ اقتصادی در حال نبرد با تحریم های ناجوانمردانه هستند مشکلات داخلی از این قبیل همچون مانعی عظیم بر سر راهشان شده است.

شاید وقت آن رسیده که تسویه های حساب های داخلی و انتقادهای تند و تیزمان را که گاها با تخریب همراه بوده کنار گذاشته و به این باور برسیم که جهاد امروزمان حل مشکلات بخش صنعت کشور و استان مان است و اجازه ندهیم که تولید و صنعت البرز، سرزمین ایران کوچک بیشتر از این درگیر حاشیه ها شود.

 

 

  • نویسنده : مانا روشن