تلاش در راستای تسهیل امر سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری
تلاش در راستای تسهیل امر سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: در راستای تسهیل امر سرمایه‌گذاری و حضور سرمایه‌گذاران در استان تلاش شود.

به گزارش وکیل ملت، الله‌کرم نصیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیداستان گفت: دستگاه‌های اجرایی در راستای جذب سرمایه‌گذار و معطل نشدن فرآیند سرمایه‌گذاری روند پاسخگویی به استعلامات را سرعت بخشند.

او افزود: بی‌شک با جذب طرح‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی در طرح‌های اقتصادی و زیرساختی، فرآیند رشد و توسعه استان سریع‌تر و بهتر پیش می‌رود.

نصیری اضافه کرد: از این رو همگان وظیفه دارند در راستای تسهیل امر سرمایه‌گذاری و حضور سرمایه‌گذاران در استان تلاش کنند و استعلام طرح‌هایی که در این حوزه مطرح می‌شود را در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تلاش می‌شود در این زمینه با هم‌افزایی بین‌بخشی مشکلات موجود را از میان برداشت.

او با اشاره به مشکلات زیست محیطی طرح تولید آهک هیدارته در شهرک صنعتی سفیددشت، اظهار داشت: با اجرای این موضوع از طریق ماده ۱۱ هوای پارک مشکلات این طرح تولیدی به زودی برطرف می‌شود.

نصیری از اجرای طرح تولید قطعات بتنی و فلزی در محور گندمان به لردگان خبر داد و گفت: این طرح با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال طرح مهمی در منطقه به شمار می‌رود که مقرر شد تا سازمان صنعت، معدن و تجارت در خصوص استعلامات لازم پیگیری کند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان