تجلیل از ۳ دانشجوی خدمت‌رسان به بیماران کرونایی کرمان
تجلیل از ۳ دانشجوی خدمت‌رسان به بیماران کرونایی کرمان

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تجلیل از سه دانشجو در روز دانشجو خبر داد که در بیمارستان به بیماران کرونایی خدمت‌رسانی می‌کنند.

به گزارش وکیل ملت، حجت‌الاسلام عارفی  اظهار داشت: دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمان برنامه‌هایی را به مناسبت روز دانشجو برگزار کرد که از آن جمله می‌توان به تقدیر از سه دانشجوی مشغول به فعالیت در بیمارستان اشاره کرد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: فروش کتاب ویژه روز دانشجو شامل کتاب‌های شهدای دانشجو و در زمینه‌های مذهبی و دانشجویی با تخفیف ۲۰درصد و برگزاری جلسه هم‌اندیشی با اعضای کانون مهدویت توسط روحانی دفتر نهاد برای رصد فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌ریزی برای آینده از دیگر برنامه‌ها به مناسبت روز دانشجو است.

عارفی اضافه کرد: جشن روز دانشجو در فضای مجازی به صورت وبینار (رویداد آنلاین) با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی جشن روز دانشجو برگزار شد که همراه با اجرای موسیقی زنده، جایزه، خاطره‌گویی احمد یوسف‌زاده نویسنده کتاب آن ۲۳نفر و سخنان رییس دانشگاه و سخنرانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمان بود.

وی همچنین از برگزاری ویژه برنامه روز دانشجو توسط مبلغه‌های نهاد رهبری در روز دانشجو در گروه‌های دختران دانشجو همراه با اهدای جوایز ارزنده و تهیه کارت پستال دیجیتالی تبریک روز دانشجو توسط دفتر نهاد رهبری و هدیه در گروه‌های مجازی دانشجویی سخن به میان آورد.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمان اضافه کرد: مسابقه پیامکی ۲۵ توصیه مقام معظم رهبری به دانشجویان به صورت تحلیل دانشجویان از توصیه‌های رهبری و پیامک کردن به شماره مد نظر به مناسبت روز دانشجو همراه با جوایز مانده و کمک در برگزاری جشن روز دانشجوی دانشکده پرستاری زرند از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.

عارفی ابراز داشت: با همکاری دفتر نهاد رهبری و کانون مهدویت به مناسبت روز دانشجو مسابقه جذابی با عنوان “بگرد ، پیدا کن” با استقبال بیش از ۲۰۰دانشجو برگزار شد و  دورهمی دخترانه به مناسبت روز دانشجو در فضای مجازی با برنامه‌های مختلف مانند خاطرات دانشجویی و طنز و … برپا شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس