ذکرهایی که رنگ و بوی خدمت ندارند
ذکرهایی که رنگ و بوی خدمت ندارند
خوزستان قطب صنعت کشور که با وجود داشتن ذخایر عظیم نفت و گاز امروز و در حالی که همگان از دیدن باران می خندند، آرزوی مردمانش این شده که ای کاش باران نبارد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، سیلاب و فوران فاضلاب ها در بیشتر شهرهای خوزستان امروز در حالی به یک دغدغه جدی تبدیل شده که این سیلاب و آب های سطحی مشکل امروز و دیروز نیست و سال ها است که مردمان این دیار با بارش های چند میلیمتری خانه هایشان را آب فرا می گیرد.

در نتیجه بارش های هفته گذشته در این استان شاهد بودیم که مردمان خوزستان غیور دچار چه مشکلاتی شدند، مشکلاتی که کماکان وجود دارد و گویی عزمی برای برطرف کردن آنها وجود ندارد.

به سراغ مسوولان نیز که می رویم آنان که همیشه تسبیح به دست و در حال ذکر گفتن و بخشش از درگاه خداوند متعال هستند، مشکل را گردن دیگری انداخته و در نهایت به این نتیجه می رسیم که کم کاری از خود مردم بوده که بایستی با اندک پس اندازشان اقدام به درست کردن فاضلاب شهر و خیابان های خود می کردند.

اوضاع این استان به قدری فاجعه بار بوده که ریاست قوه قضاییه با صدور دستوری از رییس سازمان بازرسی کل کشور خواست که برای پیگیری موضوع آب گرفتگی شهرهای مختلف استان خوزستان شخصا به این استان سفر کرده و تمامی ابعاد بروز این وضعیت را مورد بررسی قرار دهد.

سفری که صورت گرفت و در گزارش هیات ویژه رسیدگی به سوء مدیریت های متعددی اشاره شده ، سوء مدیریت هایی که نتیجه اش امروز نارضایتی مردم شده و طبق برخی شنیده ها این مشکل به زودی ها حل نخواهد شد.

در چنین شرایطی ای کاش آقایان تسبیح به دستی که تسبیح به جان شان بسته قبل از طلب مغفرت از درگاه احدیت از مردم خوزستان مظلوم معذرت خواهی کنند، چرا که شاید خداوند از حق خودش بگذرد اما از حق الناس نخواهد گذشت.

ذکرهایتان بوی خدمت نمی دهد، خانه هایتان امن است اما خود را به خواب غلفت زده و گویی نمی بینید که مردم خوزستان بر اثر بی تدبیری و سوء مدیریت شما چه بر سر خانه ها و زندگی شان آمده است.

لابه لای ذکرهایتان اگر لحظه ای فارغ شدید به مسوولیتی که بر گردنتان است فکر کنید و بیشتر از این برای خودتان لعن و نفرین نخرید.

  • نویسنده : مانا روشن