ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود
ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، مهلت ارسال آثار در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر را تا ۳۰ آذرماه دانست و گفت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به صورت مجازی در ۱۰ محور و موضوع برگزار می‌شود.

به گزارش وکیل ملت، عبدالله نجفی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه در پیگیری تحقق آرمان‌های شهدا، منویات مقام معظم رهبری و مطالبات مردم اظهار داشت: اصحاب رسانه در استان بوشهر با روحیه جهادی در عرصه‌ها و سوژه‌های مختلف برای پیگیری خواسته‌ها و مشکلات مردم تلاش وافری دارند که خدمات آنان در خورتحسین است.

وی، با تاکید بر توجه به امیدآفرینی در جامعه بیان کرد: با توجه به اینکه دشمن با انواع توطئه‌ها و ترفندها، بذر ناامیدی در جامعه می‌پاشد رسانه‌های انقلابی باید نقش خود را در حوزه امید آفرینی بیشتر کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، خدمات اصحاب رسانه در عرصه مقابله با کرونا را ستود و تاکید کرد: باید این فعالیت‌ها به ویژه رعایت پروتکل بهداشتی تا ریشه‌کنی ویروس کرونا ادامه داشته باشد.

وی محورهای ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر را در ۱۰ موضوع عنوان و تصریح کرد: موضوع‌های این جشنواره در ۱۰ محور طراحی و مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره ۳۰ آذر ماه تعیین شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، جهش تولید و اقتصاد مقاومتی را از جمله محورهای آثار ششـمیـن جشنــواره رسانـه‌ای ابوذر استان بوشهر دانست و تصریح کرد: چهـل سالـگی دفـاع مـقـدس، دستـاوردهای انقـلاب اسلامـی، بـسـیــج و حـوزه‌های اقــدام، مبارزه با آسیب‌های اجتماعـی، بصیــرت و دشـمن‌شــناسی، کـرونـا و کـمـک مـومنـانـه از دیگر محورهای ششـمیـن جشنــواره رسانـه‌ای ابوذر استان بوشهر است.

نجفی  با بیان اینکه امید آفرینی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه و مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه از دیگر موضوع‌های این جشنواره است خاطر نشان کرد: سازگاری با کم‌آبی موضوع ویژه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر است که آثار در بخش‌های فیلم کوتاه ویژه شبکه‌های اجتماعی، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی و موشن‌گرافی پذیرفته می‌شود.

وی، سامانه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر را بــه آدرس www.Aboozarha.ir دانست و گفت: علاقمندان می‌توانند آثار تولیدی خود را در بخش‌های یاد شده بر روی سامانه بارگذاری کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم