اراده نامرئی برای عدم شفافیت در حوزه املاک شهرداری وجود دارد
اراده نامرئی برای عدم شفافیت در حوزه املاک شهرداری وجود دارد
کرج-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: در حالی که اعضای دوره کنونی شورا از سال 96 تاکنون بر شفاف سازی املاک تحت مالکیت شهرداری تاکید داشته و در این رابطه طرح و مصوبه نیز داشته ایم اما در ظاهر اراده پنهانی برای عدم شفاف سازی در این حوزه وجود دارد که زمینه ساز فساد و تخلف است.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، اکبر سلیم نژاد در بازدید سرزده از منطقه هشت شهرداری کرج افزود: دوره پنجم شورای شهر کرج رو به پایان است اما در برابر برخی اراده های ما فشارهای آشکار و پنهانی وجود داشت که اجازه ندادند کارها آنطور که باید پیش برود.

وی اضافه کرد: برای مثال شفافیت حوزه املاک چه شد؟ چرا از آمار دقیق تملاک تحت مالکیت شهرداری مطلت نیستیم، آیا این زمینه ساز فساد و تخلف نیست و چرا شهردار در این رابطه جدیت لازم را تداشت، البته مثال های این چنینی کم نیستند.

سلیم نژاد گفت: البته اقدامات قابل دفاع از جمله مترو و بزرگراه شمالی به صورت توام در حال فعالیت هستند، در دوره کنونی بسیاری از میراثی که از دوره قبل به صورت تعطیل و نیمه تعطیل باقی مانده بودند تکمیل و بهره برداری شدند.

وی ادامه داد: همچنین پروژه های بزرگی در حوزه فضای سبز در دست اقدام است، امیدواریم منتقدین برای دیدن نیمه پر لیوان نیز عدالت و انصاف داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد به القاب سازی برای مدیران اظهار داشت: القابی چون سردار و ژنرال تنها برازنده شهدای معظم است که در راه دفاع از ملت جان شیرین شان را هدیه کردند، بنده به عنوان نماینده مردم از بابت تمام کم کاری هایی که به چشم می خورد پوزش می طلبم.

  • نویسنده : مانا روشن