مردم را محرم بدانید
مردم را محرم بدانید
البرزی استانی است که با وجود داشتن ظرفیت های بسیار در بخش های مختلف به خصوص اقتصادی، به جرات می توان گفت که آنچنان که باید و حق این استان است به آن پرداخته نشده و از مشکلات بی شماری به خصوص در بخش زیرساختی رنج می برد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، این کمبودها در حالی وجود دارد که روزانه آماری در خصوص رشد و توسعه این استان از مجراهای گوناگون منتشر که زمانی که در دنیای واقعی قرار می گیریم شاید اثری از این آمار و شاید هم به آن شکلی که باید باشد نیست.

آمار و گزارش های عملکردی که بر روی کاغذها نوشته و مخاطب اصلی آن نه مردم بلکه دیگر مسوولان و شاید هم بتوان گفت که نورچشمی ها است.

جدا از بازی های سیاسی که این روزها البرز را تبدیل به محلی برای دعواها و جناح بندی های مختلف کرده، اما تنها کسانی که در این بین به شدت در حال آسیب دیدن و به نوعی بی توجهی قرار گرفته اند مردم هستند، مردمی که گوش هایشان از شعار و وعده های توخالی ماه ها و سال ها است که پر شده است.

مردم کشور و نظام شان را دوست دارند اما ظاهرا  این علاقمندی شاید خیلی به مذاق بسیاری از آقایان خوشایند نبوده و دست به کارهایی می زنند که سبب نارضایتی و ناامیدی مردم شوند.

ما نیز به دنبال انداختن تقصیر گردن یک نفر نیستیم اما البرز امروز بیشتر از کمبود زیر ساختی ازضعف شدید مدیریتی رنج می برد.

در اینجای سخن مان مخاطب اصلی مان را نماینده عالی دولت در استان است، آقای استاندار بارها و بارها در نشست های استانی و ملی به ارائه عملکردتان پرداختند، عملکردی که مردم خیلی با آنها آشنا نبوده و در این میان می توان گفت که البرزی ها را محرم ندانستید.

صدها خبر اقتصادی روزانه در البرز می شنویم، به به و چه چه ها نیز به گوش مان می رسد اما ای کاش برایمان روشن می کردید که به دنبال این همه تعریف عایدی تان برای این استان چه بوده است؟ شما به تعریف خودی های پشت میز نشین نیاز دارید و یا مردمی که قرار است سال ها دعاگو و یا نفرین گر شما باشند؟.

عمکلردهایتان را شفاف و به مردم بگویید هر آنچه بوده و هر آنچه هست، علت سکوت تان در روزهایی که بودجه ای برای البرز در حال تصویب شدن است که نه تنها در شان مردم این استان نبوده و نیست بلکه سبب بلاتکلیف ماندن پروژه های عمرانی بسیاری می شود چیست؟.

اعتبار در نظر گرفته شده در بودجه ۱۴۰۰، البرز را در ردیف بیست و هشتم کشوری قرار داده، آیا واقعا شان این استان را در همین حد می دانید؟.

وقت آن نرسیده که این سکوت طولانی را تمام کرده و با مردم روراست باشید، اگر عملکردی وجود دارد برای همه عنوان کنید، آقای دکتر انتقادات بسیاری از سوی مردم به خصوص بخش صنعت به عملکرد اقتصادی شما وجود دارد، بهتر نیست این سکوت را شکسته و یک بار برای همیشه هر چه بوده و هست را با مردم به صورت شفاف و واضح در میان بگذارید.

دشمنان واقعی آنانی هستند که روزانه تمجیدتان می کنند بدون آنکه نواقص را بگویند، خسته تر از گوش دادن به شعار هستیم و در روزهای پایانی عمر این دولت ای کاش بیشتر از همیشه با مردم شفاف و صادقانه تر رفتار کنید.

 

  • نویسنده : مانا روشن