بانوی وزنه‌بردار خوزستانی: بهترین روزها را برای خودم متصورم
بانوی وزنه‌بردار خوزستانی: بهترین روزها را برای خودم متصورم

ورزشکار خوزستانی دعوت شده به اردوی تیم‌ملی وزنه‌برداری بانوان با بیان این‌که هدف من رسیدن به المپیک است، گفت: بهترین روزها را برای خودم در وزنه‌برداری متصور هستم، البته راه طولانی در پیش دارم اما به این مسیر و قرارگرفتن در ترکیب تیم‌ملی امیدوارم.

به گزارش وکیل ملت، فاطمه حسن‌زاده در خصوص دعوت به اردوی تیم‌ملی نوجوانان برای اولین بار، اظهارکرد: خوزستان در گذشته دارای وزنه‌برداری بانوان نبود اما مدتی است که این رشته در خوزستان فعال شده است و دعوت من به اردوی تیم‌ملی نیز چشم‌انداز خوبی برای وزنه‌برداری خوزستان و روزهای خوب پیش روی این رشته است.

وی بیان کرد: من تا حدود پنج سال پیش در رشته ژیمناستیک فعالیت داشتم اما پس از استعدادیابی که توسط خانم زیلایی، نایب‌رییس هیات وزنه‌برداری خوزستان صورت گرفت، من به عنوان یک استعداد در این رشته شناخته شدم که پس از تمرین زیر نظر مربیان، در مسابقات کشوری شرکت و به مدال نقره دست پیدا کردم که همین نیز باعث شد من به اردوی تیم‌ملی هم دعوت شوم.

این بانوی وزنه‌بردار خاطر نشان کرد: دعوت به اردوی تیم‌ملی در افزایش روحیه و انگیزه‌ام بسیار تاثیرگذار بوده است و حالا امیدوارم که بتوانم در ترکیب اصلی تیم‌ملی نوجوانان نیز قرار بگیرم. خدا را شکر در سال‌های اخیر نگاه به وزنه‌برداری بانوان در خوزستان بهتر شده است و حالا این انگیزه را داریم که با کار و تلاش بیشتر بتوانیم همراه با تیم‌ملی در مسابقات سطح بالا شرکت و پیشرفت کنیم.

وی با بیان این‌که هدف من رسیدن به المپیک و کسب مدال است، افزود: من بهترین روزها را برای خودم در وزنه‌برداری متصور هستم. البته من راه طولانی در پیش دارم اما به این مسیر و قرارگرفتن در ترکیب تیم‌ملی امیدوارم. در مجموع به نظر من با توجه به فعالیتی که در وزنه‌برداری ایران وجود دارد، روزهای خوبی در انتظار دختران کشورمان است.

حسن‌زاده درباره وزنه‌برداری در شهرستان مسجدسلیمان نیز گفت: با یکسری بی‌امکاناتی مواجه هستیم و به همین دلیل چون هالتر دخترانه در اختیار نداشتیم با هالتر پسرانه وزنه می‌زدیم که البته این مشکل حل شد و هالتر در اختیارمان قرار گرفت اما امیدوارم برای پیشرفت بیشتر، امکانات بهتری در اختیار ما قرار داده شود. خدا را شکر وزنه‌برداری در مسجدسلیمان و خوزستان پیشینه بسیار خوبی دارد و شاهد مقام‌آوری‌های خوبی در بخش آقایان بوده‌ایم. امیدوارم بانوان خوزستانی نیز در این رشته پرچم‌دار شوند و به افتخارات خوبی دست پیدا کنند.

وی بیان کرد: امیدوارم مسئولان از وزنه‌برداری بانوان خوزستان نیز بیشتر حمایت کنند و با قراردادن امکانات و تجهیزات لازم و همچنین توجه بیشتر، به رسیدن دختران به موفقیت کمک کنند زیرا این رسیدگی‌ها باعث افزایش انگیزه دختران شده و طبیعتا به موفقیت آن‌ها کمک شایانی می‌کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا