آتش‌سوزی در مخابرات “شبانکاره” دشتستان/ دادگاه: با عوامل حادثه قاطعانه برخورد می‎شود
آتش‌سوزی در مخابرات “شبانکاره” دشتستان/ دادگاه: با عوامل حادثه قاطعانه برخورد می‎شود

مسئول مخابرات شبانکاره با اشاره به آتش‌سوزی در مرکز مخابرات این شهرگفت: آتش سوزی در مرکز مخابرات شبانکاره سبب قطع تلفن‌های همراه و ثابت و قطع ارتباط اینترنت مخابرات شد.

به گزارش وکیل ملت، حسین پژمان  با  اشاره به آتش‌سوزی در مرکز مخابرات شبانکاره اظهار داشت: این حادثه صبح امروز رخ داد که با تلاش نیروهای امدادی، آتش سوزی مهار شد.

وی از قطع شدن تلفن‌های همراه و ثابت در شهر شبانکاره خبر داد و بیان کرد: این حادثه سبب قطع تلفن‌های همراه، ثابت و اینترنت مخابرات شده است که نیروهای فنی مهندسی مخابرات شهرستان دشتستان و استان بوشهر در حال رفع مشکل هستند.

بر پایه این گزارش آتش سوزی در مرکز مخابرات شبانکاره سبب  غیرفعال شدن کارتخوان‌های فروشگاه‌ها و مغازه‌ها شده و خللی در عرضه کالا و خدمات ایجاد کرده است.

اکنون از طریق سیستم مخابراتی، تلفن‌های همراه اول در شبانکاره راه‌اندازی شده و ۲ هزار تلفن ثابت این شهر همچنان قطع است.

 رئیس دادگاه شبانکاره: قاطعانه با عاملان آتش‌سوزی مرکز مخابرات شبانکاره برخورد می‌شود

رئیس دادگاه شبانکاره شهرستان دشتستان گفت: دستگاه قضایی براساس قانون با عاملان و مسببان احتمالی آتش سوزی مرکز مخابرات شبانکاره قاطعانه برخورد می‌کند.

عبدالکریم جمالی  با اشاره به آتش‌سوزی در مرکز مخابرات این شهر اظهار داشت: علت حادثه آتش سوزی مرکز مخابرات شبانکاره در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه مرکز مخابرات شبانکاره ساعت ۶ صبح امروز دچار آتش سوزی شد گفت: این حادثه خساراتی به اموال و امکانات موجود در این مرکز وارد کرد.

رئیس دادگاه عمومی بخش شبانکاره شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته است بیان کرد: در این حادثه خطوط ارتباط تلفنی ثابت در این شهر دچار اختلالاتی شد که خوشبختانه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته و موضوع توسط ضابطان قضایی و کارشناسان مربوطه در حال پیگیری است.

جمالی با تأکید بر برخورد با عاملان و مسببان احتمالی آتش سوزی در مرکز مخابرات شبانکاره افزود: تاکنون شخص خاصی در خصوص  آتش‌سوزی‌  مرکز مخابرات شبانکاره معرفی نشده است.

وی تأکید کرد: در صورت اینکه احراز شود فرد یا افرادی در بروز حادثه  آتش‌سوزی مخابرات شبانکاره به هرنحوی  دخالت داشته باشند تحت تعقیب کیفری قرار خواهند گرفت و بدون شک برخورد قاطع قانونی قضایی صورت می‌گیرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم