دادستانی: دستگیری یکی از مدیران خدمات جهاد کشاورزی کرمان به اتهام اختلاس
دادستانی: دستگیری یکی از مدیران خدمات جهاد کشاورزی کرمان به اتهام اختلاس

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت کرمان از دستگیری یکی از مدیران مراکز خدمات جهاد کشاورزی این شهرستان به اتهام اختلاس خبر داد.

به گزارش وکیل ملت، حسین سلامی با بیان اینکه یکی از مدیران مراکز جهاد کشاورزی توابع جیرفت به اتهام تضییع بیت‌المال و اختلاس بازداشت شد، گفت: این پرونده با همکاری دادستانی و سازمان بازرسی استان در حال تکمیل است.

وی اعمال قانون این مدیر را در راستای سیاست‌های قوه قضاییه و لزوم حفظ حقوق عامه و مبارزه با فساد عنوان کرد.

دادستان جیرفت افزود: متهم پس از تفهیم اتهام در شعبه اول بازپرسی دادسرای جیرفت، بازداشت و پس از تودیع وثیقه موقتا آزاد شده است.

وی اظهار داشت: تا تکمیل فرآیند دادرسی و اثبات جرایم مطروحه از ذکر نام افراد به منظور حفظ حیثیت و رعایت حقوق شهروندی آن‌ها خودداری می‌شود.

سلامی از رصد دقیق و تخصصی موضوعات و گزارشات رسیده به دادستانی خبر داد و گفت: با هر گونه تخلف، فساد و ترک فعل مدیران در هر سطح و جایگاهی بر اساس موازین قانونی و با جدیت برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرستان جیرفت به عنوان دارالولایه و دیار سرداران شهید لشکر خط شکن ۴۱ ثارالله است، گفت: بسیاری از مدیران این شهرستان برخواسته از بطن مردمان نجیب این شهرستان بوده و در کمال صداقت و حسن نیت در حال خدمت رسانی به جامعه هستند.

دادستان جیرفت با بیان اینکه برخوردهای قضایی با متخلفان به منظور حفظ روحیه جهادی و تلاشگر مدیران توانمند و دلسوز این شهرستان انجام می‌شود، افزود: اشتباهات عده معدودی از افراد غافل یا فریب خورده نباید به پای سایر افراد نوشته شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا