اجرای طرح‌های مختلف خدمات غیر حضوری در تامین اجتماعی استان البرز
اجرای طرح‌های مختلف خدمات غیر حضوری در تامین اجتماعی استان البرز

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت: در راستای کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و همچنین دسترسی بهتر و بیشتر جامعه هدف به خدمات این سازمان طرح‌های مختلف ارایه خدمات غیر حضوری در استان در حال اجرا است.

به گزارش وکیل ملت،  ابوالحسن قورچیان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز به همراه مسئولین اجرای طرح ۳۰۷۰ اداره کل از مراحل اجرای این طرح در شعبه هشتگرد بازدید کردند.

قورچیان در این بازدیداعلام کرد: اجرای طرح های الکترونیکی و غیرحضوری از جمله ۳۰۷۰ هزینه های سازمان و شرکای اجتماعی را کاهش می دهد.

ابوالحسن قورچیان در این بازدید گفت: با اجرای کامل این طرح، مردم خدمات مورد نیاز خود را سریع تر و آسان تر دریافت می کنند.
وی افزود: اجرای طرح ۳۰۷۰ علاوه بر رضایت مندی بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، تمرکز کارکنان سازمان برای انجام سایر امور مهم را در پی دارد.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز اظهار داشت: با افزایش تعامل با شرکای اجتماعی می توانیم درصد موفقیت این طرح را بالا تر ببریم که نتیجه آن، ارایه خدمات بهتر خواهد بود.

قورچیان گفت : به دستور مدیر عامل محترم سازمان جناب آقای دکتر سالاری کارشناسان شعب موظف گردیدند در ورودی شعبه ارباب رجوعها را راهنمایی کرده و به این عزیزان خدمتهایی که در غالب طرح ۳۰۷۰ ارائه گردیده آموزش دهند ، که این امر باعث گردیده اکثر این عزیزان تمایل داشته باشند کارهای خود را به صورت غیرحضوری انجام داده و باعث خلوت شدن شعبه گردیده است.

ایشان افزود : این طرح در شعبه هشتگرد و دیگر شعب استان البرز با موفقیت در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به مرتبط بودن سرویس های غیرحضوری، بر لزوم هماهنگی برای پیشبرد این خدمات تاکید کرد و گفت: همه واحدها باید برای اجرای دقیق و موفقیت این طرح تلاش و از همه ظرفیت های موجود در این راستا استفاده کنند.