تسهیل گری اولویت نخست البرز در حمایت از تولید است
تسهیل گری اولویت نخست البرز در حمایت از تولید است
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز گفت: تسهیل گری و رفع موانع تولید از مهم ترین اولویت و اهداف نخست تیم اقتصادی و سیاسی این استان است.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت به نقل از روابط عمومی مجموعه کارخانجات تولیدی “یکتا افروز”، محمد کردی روز جمعه در حاشیه بازدید از این مجموعه در بیستمین نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران با بیان اینکه البرز با توجه به شرایط خاص آن بهشت سرمایه گذاران است افزود: هر فردی که به این باور رسیده که در آینده اقتصادی این مرز و بوم می تواند نقش فعالی داشته باشد با استفاده از ظرفیتی که در این استان وجود دارد می تواند این نقش خود را به خوبی ایفا کند.

وی اضافه کرد: این استان با داشتن ظرفیت های بی بدیل از جمله بهره مند بودن از جوانان خلاق و فعال که بزرگ ترین پتانسیل برای توسعه هر کارگاه و واحد تولیدی است امروز به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی و تولیدی در کشور مطرح است.

کردی ادامه داد: هچنین در مجاورت قرار گرفتن پایتخت موجب شده تا عالی ترین مقامات وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی به صورت مرتب در البرز حضور یافته و صنعتگران از نزدیک مسایل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

مجموعه کارخانه جات تولیدی یکتا افروز در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید انواع محصولات روشنایی LED با ارائه بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش و با بکارگیری به روزترین تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است.

یکتا افروز تا کنون موفق به طراحی و تولید بیش از ۹۰ مدل از محصولات روشنایی شده که همچنان با بکارگیری نیروهای مجرب و نخبه در گسترش فعالیت های خود می باشد.

همچنین تا به امروز بیش از ۱۵۰ فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم توسط این شرکت ایجاد شده است که با گسترش دامنه فعالیت در فاز های طرح توسعه این تعداد فرصت شغلی به بیش از ۵۰۰ نفر می رسد.

چشم انداز این شرکت در سال ۱۴۰۰ تبدیل شدن به بزرگترین مجموعه تولیدی صنعت برق کشور است.

تولید کالای با کیفت ایرانی با استفاده از طراحی منحصر به فرد و بهره گیری از مواد مرغوب، جلب رضایت مشتری، استفاده از دانش تخصصی در زمینه طراحی، تولید و ارائه محصولات رعایت استانداردهای ملی ایران در زمینه نور و روشنایی از جمله اهداف پیش روی این شرکت است.

همچنین این مجموعه ضمن تعهد پایدار به گواهینامه های بین المللی از جمله ISO9001, ISO45001, ISO14001 و نشان صادراتی CE نسبت به خدمات پس از فروش به مشتریان خود را متعهد می داند.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران از بیست و سوم تا بیست و ششم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • نویسنده : مانا روشن