همه‌چیز آماده خنداندن مخاطب!
همه‌چیز آماده خنداندن مخاطب!
تهیه‌کننده سریال "نون.خ" اعلام کرد که روز پنجشنبه این هفته پایان فیلمبرداری فصل سوم است و امیدواریم لحظات شادی را برای مخاطب رقم بزنیم.

به گزراش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت– امروز روز تولد بازیگر، نویسنده و کارگردانی است که این روزها سخت مشغول تصویربرداری آخرین سکانس‌های فصل سوم سریال نوروزی شبکه یک سیما است. سریالی که در دو فصل گذشته مورد استقبال مخاطب قرار گرفت؛ با استقبالی که مخاطب در فصل دوم نسبت به مجموعه سعید آقاخانی و اهالی “نون.خ” نشان داد، این سریال از هر جهت رقیب سرسختی برای کنداکتور نوروزی تلویزیون به حساب می‌آید.

سعید آقاخانی را هم می‌توان با خان‌دایی گفتن‌های “ساعت خوش” و یا “متهم گریخت” و “پشت کنکوری‌ها” و حتی “داستان یک شهر” شناخت. اما رفته رفته او به یکی از بازیگران طراز اول در سینما هم تبدیل شد؛ کسی که در چند سال اخیر جزو مدعیان سیمرغ بوده و حتی توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول برای فیلم “خداحافظی طولانی” را نیز از آنِ ‌خود کند. یکی از نقاطی که آقاخانی را نسبت به برخی از بازیگران نسل‌های گذشته متمایز می‌کند تسلط او در کارگردانی و شناخت مخاطب تلویزیون است.

به همین خاطر با کاری به نام “نون.خ” برای اولین بار شوخی با قوم کُرد و کرمانشاه را به تلویزیون آورد. نمایش آداب و رسوم و توجه کارگردان و نویسنده به داشتنِ قصه،  موقعیت‌های بکر و شوخی‌های با چارچوب جزو مشخصه‌هایی بود که این سریال را خیلی زود سرزبان‌ها انداخت. تا جائیکه مخاطب این روزها سخت منتظر فصل سوم این مجموعه تلویزیونی است. شاید تیکه‌های جذاب و به روزِ “نون.خ” خصوصاً در فصل دوم، توجه بسیاری را به این نکته جلب کرد که می‌توان با ایده و خلاقیت هم مخاطب را خنداند. چرا که پیش از این بسیاری می‌گفتند که شاد کردن مردم سخت است و باید با هر قیمتی این کار را کرد.

سعید آقاخانی به تعبیرِ مهدی فرجی تهیه‌کننده حال خوبی دارد و البته بقیه همکاران و بازیگران هم در صحت و سلامت به روزهای پایانی فیلمبرداری نزدیک می‌شوند. او در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  اعلام کرد که روز پنجشنبه روز پایانی تصویربرداری سریال “نون.خ۳” خواهد بود. هرچه درباره بیماری کارگردان و عوامل دیگر گفته‌اند یا می‌گویند شایعه است و خوشبختانه همه در صحت و سلامتی قرار دارند.

آقاخانی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  به سرگرمی و شادکردن مخاطب در سایه انتقال آموزه سبک زندگی و مفاهیم خانواده تأکید کرد و گفت: من همیشه در همه کارهایم به خانواده و صیانت از خانواده اهمیت داده‌‌ام و می‌دهم چون باید در دلِ سرگرمی و شادکردن مخاطب، آموزه‌ای هم برای سبک زندگی ایرانی داشت.

او درباره تولید این سریال و همچنین ساخت فصل جدید بیان کرد: ما اواخر کاریم،  فصل جدید قصه کشش دارد اما باید این فصل پخش شود و ببینیم بازخورد چیست اگر خوب باشد ادامه دهیم. خود ما کاراکترها و فضا را دوست داریم. من کاراکتر خودم را دوست دارم و بچه‌ها هم علاقه‌مندند کار ادامه پیدا کند اما همه‌چیز به بازخوردها برمی‌گردد.

کارگردان سریال “نون.خ” آرزو کرد: امیدوارم روزهای خوبی داشته باشیم. تمام تلاش‌مان را می کنیم کاری کنیم در روزهایی که مردم در خانه‌اند و از بیماری، فقر و مشکلات اقتصادی رنج می‌برند، بتوانیم خنده روی لب‌هایشان بیاوریم.

امروز همچنین روز تولد شقایق دهقان بازیگر سریال “نون.خ۳” هم هست. بازیگری که در این سال‌ها کارهای مختلفی چه با مهران مدیری و چه کارگردان‌های دیگر از او سراغ داریم؛ “ساختمان پزشکان” و “شب‌های برره” از او به یادگار مانده و این روزها در میانِ بازیگران “نون.خ” یکی از نقش‌های اصلی را برعهده دارد. او در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  تأکید کرد: به نظرمن شوخی سرحدی ندارد و اگر کسی یا کسانی را نرنجاند به مقصود خودش رسیده است. خوشبختانه سریال‌های کمدی که حساسیت‌ روی آن‌ها بود و خیلی از کاراکترهای سریال با زبان‌ها و گویش‌های دیگر صحبت نمی‌کردند و همه تهرانی‌زبان بودند.