پنجره نقل و انتقالات گل ریحان البرز بسته است
پنجره نقل و انتقالات گل ریحان البرز بسته است
مشاور و نماینده مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل ریحان در البرز گفت که پنجره نقل و انتقال این تیم به دلیل بدهی بسته است و با توجه به اینکه گل ریحان به شدت از کمبود بازیکن رنج می برد بایستی در این رابطه فکری اساسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، محمود کوشا  افزود: گل ریحان از نظر مالی به صورت جدی در فشار و مدیران این باشگاه شبانه روز در حال تلاش هستند تا با جذب حامی مالی بتوانند بخشی از مشکلات مالی گل ریحان را برطرف کنند.

وی اضافه کرد: گل ریحان تنها نماینده این استان در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور است و می تواند ظرفیت خوبی برای بخش خصوصی باشد تا علاوه بر تبلیغ تولیدات خود از ورزش البرز نیز حمایت کنند.

کوشا ادامه داد: بدهی های برجای مانده از قبل وجود دارد که سبب شده تا بازیکنان و باشگاه امروز به شدت از نظر مالی تحت فشار باشند، برای خارج شدن از این شرایط به دنبال جذب حامی هستیم که در این رابطه تاکنون با پنج حامی مالی مذاکراتی داشتیم که به نتایج خوبی نیز رسیده ایم.

وی گفت: هدف مان این است که بتوانیم بخشی از بدهی باشگاه را پرداخت که پنجره نقل و انتقالات باز و از سوی دیگر بخشی از مطالبات بازیکنان نیز را پرداخت کنیم.

مشاور و نماینده مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل ریحان در البرز ادامه داد: در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالات می توانیم هفت بازیکن درجه یک را به ترکیب تیم اضافه کرده و جایگاه گل ریحان را ارتقا دهیم.

کوشا خاطر نشان کرد: در این بین انتظار ما از مسوولان استانی نیز این است که نگاه شان به گل ریحان استانی باشد چرا که گل ریحان یک سرمایه ارزشمند برای البرز و فرصت خوبی برای جذب استعدادهای جوان و رشد فوتبال البرز است.

وی ادامه داد: امروز گل ریحان در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و بایستی با یک همت جمعی آن را به جایگاه واقعی اش در جدول لیگ برسانیم که به این مساله امیدوار هستیم.

گل ریحانی ها هم اکنون با سیزده امتیاز نتوانسته اند که جایگاه قابل قبولی از خود برجای گذارند و بین هجده تیم در مکان هفدهم قرار دارند.

  • نویسنده : مانا روشن
  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا