مراسم معارفه بخشدار رامجین با حضور فرماندار چهارباغ برگزار شد
مراسم معارفه بخشدار رامجین با حضور فرماندار چهارباغ برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهار باغ، آیین معارفه اولین سرپرست بخشداری رامجین با حضور قدرت اله شمیرانی سرپرست فرمانداری شهرستان چهار باغ و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

ناصر امرایی به عنوان اولین سرپرست بخشداری رامجین معرفی گردید.

شمیرانی سرپرست فرمانداری چهار باغ  آقای امرایی را فردی با تجربه و موفق دانسته و گفت: بخشدار رامجین تجربه ای ۲۲ ساله دارد و در بخشداری مشکین دشت کارنامه بسیار موفقی داشته و امیدواریم با همیاری و همکاری همه عزیزان این موفقیت در بخش رامجین نیز تکرار گردد.

شمیرانی در این مراسم رمز موفقیت  در امور را حفظ وحدت وهمدلی دانسته و اظهار داشت: با وحدت و اتحاد زیر پرچم ولایت مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

وی ارتباط مسقیم با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم و همچنین حضور در  مساجد و پایگاه های مقاومت، دهیاری ها ودیدارچهره به چهره با مردم بسیارحائزاهمیت دانست ،وی توجه خاص به مقوله نظم و امنیت را از اهم وظایفی دانست که بخشدار رامجین باید به آن ها بپردازد.

شمیرانی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: به سرپرست بخشداری رامجین تأکیدکردم باید  تمام تلاش و انرژی  خود را معطوف به حل مشکل مردم منطقه کند ودر این مسیر توجه خاصی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان یک سند بالادستی داشته باشد.

فرماندار چهار باغ افزود: حفظ و حراست از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فراهم آوردن زمینه عدالت اجتماعی،  پیگیری مشکلات کشاورزان، نظارت جدی بر ای جلوگیری از تغییر کابری اراضی کشاورزی و مقابله جدی باساخت و سازهای غیر مجاز، پیگیری جهت تأسیس نمایندگی ادارات،نظارت بر اجرای قوانین و مقررات در حوزه استحفاظی، فراهم آوردن موجبات تشکیل و تقویت شوراهای اسلامی  و جلب مشارکت همه جانبه مردم  در امور مشارکت پذیر را از مهم ترین اموری دانست که باید به آن ها توجه ویژه شود.

ایشان در پایان حفظ امنیت و سلامتی مردم ،برگزاری انتخاباتی سالم وبانشاط باحضور حداکثری مردم را اولویت کارهای بخشداری رامجین دانسته و اظهار داشتند باید با اتحاد و همدلی، استفاده ازظرفیت خیرین با همکاری دهیاری ها،خانه های بهداشت وبسیج، ازشیوع بیماری کرونا در بخش ها وشهرستان جلوگیری کنیم.