رفع مشکل تردد اهالی خارگ
رفع مشکل تردد اهالی خارگ

عضو شورای شهر خارگ گفت: ۷۰ درصد صندلی شناورهای متردد در مسیر خارگ، بوشهر و گناوه مورد حمایت قرار گرفتند.

به گزارش وکیل ملت، مهدی باقری اظهار داشت: یکی از عمده ترین مشکلات زیر ساختی در جزیره خارگ در بحث ایاب ذهاب و در حوزه تردد دریایی به جزیره خارگ بود که اهالی صبور این جزیره سال‌ها با این مشکل دست به گریبان هستند و این خواسته اهالی نیز خواسته به حقی است.

وی افزود: با رایزنی‌های مؤثری که توسط نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صورت گرفت، اقدامات بسیار مناسبی برای تردد اهالی بومی این جزیره در نظر گرفته شده است که پیگیری مستمر و مؤثر نماینده محترم شایسته تقدیر و قدردانی است.

عضو شورای شهر خارگ تصریح کرد: در همین زمینه و با حمایت مالی شرکت‌های پایانه‌های نفتی و فلات قاره، بین عملیات عمومی خارگ و بخش خصوصی فعال در مسیرهای بوشهر و گناوه تعامل بسیار خوبی صورت گرفت و ۷۰ درصد ظرفیت این شناورها تحت پوشش یارانه‌ای قرار خواهد گرفت که این موضوع مشکل حمایت از بخش خصوصی این حوزه را مرتفع خواهد کرد.

باقری خاطرنشان کرد: تلاش و پیگیری‌های نماینده محترم مجلس در زمینه مسائل و مشکلات مردم شریف جزیره خارگ ستودنی است که نتیجه این پیگیری‌ها، رضایت مندی اهالی صبور این جزیره مقاوم و راهبردی را در پی خواهد داشت.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر