بازگشت «گاندو» به تلویزیون بعد از ۲۲ ماه
بازگشت «گاندو» به تلویزیون بعد از ۲۲ ماه
سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی بعد از ۲۲ ماه توقیف به کنداکتور پخش بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت، به نقل از برنا، بر اساس اعلام شبکه‌ آی‌فیلم قرار بود سریال «پریا» از جمعه، پانزده اسفند، ساعت ۲۲ از این شبکه‌ی صداوسیما پخش شود، اما به شکل ناگهانی سریال «گاندو» جایگزین آن شد.

«گاندو» یک مجموعه امنیتی و اکشن محصول سال ۹۸ شبکه سه سیما است که فیلمنامه آن را آرش قادری بر اساس مستندات و وقایع تاریخی و کشف جاسوس‌های داخل و خارج از ایران نوشته است. این مجموعه همچنین به موضوع آقازاده‌ها نیز اشاره می‌کند.

داستان این سریال درباره یک گروه از نیرو‌های امنیتی کشور است که به پیگیری پرونده‌های جاسوسی و مقابله با نفوذ می‌پردازند. قالب اصلی این اثر مبتنی بر تعقیب و گریز است و شناسایی افراد، تیم‌ها و عملیات‌های نفوذ، حل معما‌هایی که حل‌نشدنی به نظر می‌رسند و انجام عملیاتی که بیشتر بر هوشمندی و توانایی ذهنی متکی‌اند تا قدرت فیزیکی، ساختار قصه در این سریال را سامان می‌دهد.

داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، خسرو شهراز ، مجید نوروزی، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، علی افشار، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند و….این سریال به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

شنیده ها حاکی از آن است که فصل دوم این سریال این روزها در سکوت خبری در حال تولید است و نوروز ۱۴۰۰ از شبکه سه پخش می شود.