بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از خط مدرن تولید کیت های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان
بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از خط مدرن تولید کیت های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان

به گزارش روابط عمومی شرکت نویان نگین پارسیان، این ساختمان که با کمک کارشناسان داخلی طراحی شده، نخستین خط تولید عمودی صنایع آزمایشگاهی کشور است که علاوه بر افزایش ایمنی بهداشت و ایزولاسیون خط از دیگر بخش ها نظارت بر خط تولید را نیز بهبود می بخشد. در این بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی […]

به گزارش روابط عمومی شرکت نویان نگین پارسیان، این ساختمان که با کمک کارشناسان داخلی طراحی شده، نخستین خط تولید عمودی صنایع آزمایشگاهی کشور است که علاوه بر افزایش ایمنی بهداشت و ایزولاسیون خط از دیگر بخش ها نظارت بر خط تولید را نیز بهبود می بخشد.
در این بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی تمامی مراحل تولید کیت های الایزا از تهیه مواد اولیه، تولید تا بسته بندی، انبار و توزیع محصولات منطبق با استاندارها و چک لیست مصوب مورد بازرسی و کنترل قرار گرفت. نیروهای متخصص، دستگاه های پیشرفته خط تولید، ساختمان مجهز منطبق بر استاندارد، کنترل کیفی هوشمند از موارد مثبت این بازدید اعلام گردید.
شایان ذکر است شرکت نویان نگین با راه اندازی خط تولید پیشرفته اتوماتیک کیت های الایزا در سه لاین مجزا,برای اولین بار در ایران توانایی هم زمان تولید انواع کیت های هورمونی را در تیراژهای مختلف جهت تامین بازار آزمایشگاهی کشور با کیفیت بالا میسر نموده که گام مهمی در توانمندی صنعت ازمایشگاهی کشور و صادرات این محصولات به کشورهای منطقه محسوب می شود.