پیام در حوزه ایمنی جزء فرودگاه های تراز اول کشور است
پیام در حوزه ایمنی جزء فرودگاه های تراز اول کشور است
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه عملیاتی شدن دستورالعمل های پدافند غیرعامل به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار و به صورت جدی در این فرودگاه در حال انجام است گفت: مجموعه اقدامات صورت گرفته در این بخش و فعالیت های انجام شده برای ارتقای امنیت در پیام موجب شده تا امروز این فرودگاه در حوزه ایمنی و امنیت جزء فرودگاه های تراز اول کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، نادر ثناگو مطلق در جلسه کمیته حفاظت و امنیت این فرودگاه افزود: ظرفیت های این فرودگاه و فعال بودن آن در ۲ بخش مسافری و کارگو پیام را تبدیل به یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور کرده موجب شده تا امروز این فرودگاه به نوعی پدافند غیر عامل برای فرودگاه هایی از جمله مهرآباد و امام خمینی(ره) معرفی شود.

وی اضافه کرد: به همین منظور به خصوص طی ۲ سال گذشته تلاش ها بر این مهم متمرکز شده که پیام به عنوان یکی از امن ترین فرودگاه های کشور بتواند نقش خود را علاوه بر حفظ و ارتقای امنیت بخش مسافری و کارگو در اجرای پدافند غیر عامل نیز به خوبی ایفا کند.

ثناگو مطلق ادامه داد: مجموع اقدامات صورت گرفته موجب شده تا پیام امروز به یکی از بهترین فرودگاه های کشور از لحاظ زیر ساختی و تجهیزاتی تبدیل شده و این فرودگاه  به‌ عنوان پتانسیل پدافند غیرعامل مجموعه فرودگاه‌های تهران را نیز دارد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه با بیان اینکه روند اجرای دستور العمل ها در حوزه پدافند غیر عامل در این فرودگاه به سرعت در حال انجام است خاطر نشان کرد:  پیشگیری و مقابله با هر گونه حادثه احتمالی امروز به عنوان یکی از بخش های مهم پدافند غیر عامل در این فرودگاه در حال انجام و بنا داریم تا تمام دستور العمل ها در این بخش را با دقت و در کوتاهترین زمان ممکن اجرایی کنیم.