انتخابات بزرگترین رویداد سال جدید است
انتخابات بزرگترین رویداد سال جدید است
قدرت اله شمیرانی فرماندار شهرستان چهارباغ در پیام نوروزی خود، ضمن تبریک سال جدید، انتخابات را بزرگترین رویداد سال 1400 نامید و اینگونه اعلام کرد: انتخابات آزاد در ایران اسلامی به مردم اجازه را داده تا بتوانند بطور مستقیم در آینده خود تأثیر گذار باشند و سرنوشت خود را خود رقم بزنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت، متن پیام نوروزی فرماندار چهار باغ به شرح زیر است:

»  یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ   یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ   یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ   حَوِّلْ حَالَنَا إِلَى أَحْسَنِ الْحَال ِ«

 

ای تغییر دهنده دل‌ها و دیده‌ها ؛ ای مدبّر شب و روز ؛ ای گرداننده سال و حالت‌ها، حال ما را به نیکوترین حال تغییر ده.

 

سال ۱۳۹۹ با تمامی فراز و نشیب هایی که داشت واپسین دقایق عمر خود را سپری می کند . سالی که درآن به معنای واقعی کلمه اشک ها و لبخندها را میتوان به وضوح نظاره کرد .

 

بدینوسیله سال نو را به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (روحی فداک) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، خانواده محترم و معزز شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آحاد مردم شریف استان البرز بویژه مردم عزیز شهرستان چهارباغ تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

 

در تاریخ ۱۸ آذرماه سال ۱۳۹۹ خبر مسرت بخش تحقق وعده دولت تدبیر و امید در ارتقاء بخش چهارباغ به شهرستان که با پیگیری های مجدانه جناب آقای دکتر شهبازی استاندار محترم البرز ، نماینده محترم ولی فقیه در استان البرز ، امام جمعه محترم چهارباغ ، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین دلسوز استانی و شهرستانی محقق گشت ، با استقرار فرمانداری در شهرستان چهارباغ ، امید داشتن زندگی بهتر با افزایش رفاه اجتماعی و اقتصادی را برای اهالی منطقه صد چندان نمود .

 

اینک در آغاز راه عمران و آبادانی این شهرستان قرار گرفته ایم . می بایست با تسریع در استقرار ادارات بصورت مستقل و انجام کارهای زیربنایی ، قطار توسعه و پیشرفت این منطقه را در ریل سازندگی و آبادانی به سرعت در خور شأن مردم شهرستان چهارباغ برسانیم .

 

جا دارد که در این دقایق پایانی سال ۱۳۹۹ از رشادت و از خود گذشتگی مدافعان سلامت ( کادر درمان بی ادعا ، بسیجیان دریادل و همه همکاران عزیزمان در فرمانداری ها ، بخشداری ها و دهیاری ها ) که در خط مقدم مقابله و مبارزه با بیماری منحوس کرونا دلاورمردانه ایستادگی نموده تا جایی که تنی چند از این عزیزان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند یاد کنیم و برای همه هموطنان عزیزمان که بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند طلب آمرزش و غفران الهی را بنمایم .

 

و اما بزرگترین رویداد سال ۱۴۰۰ را میتوان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نامید .

 

مسئله ای که میتوان از آن هم با عنوان یک فرصت و امکان نام برد .

 

انتخابات آزاد در ایران اسلامی به مردم اجازه را داده تا بتوانند بطور مستقیم در آینده خود تأثیر گذار باشند و سرنوشت خود را خود رقم بزنند . هر ایرانی می تواند با انتخاب اصلح ترین فرد در عالیترین مقام اجرایی جمهوری اسلامی و افرادی شایسته برای مدیریت شوراهای محلی ، ضمن تأثیر گذاری بر وضعیت اقتصادی ، سیاسی ، معیشتی ، عمران و آبادانی ؛ تهدید ها و نقشه های خام و پوشالی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را نقش برآب نماید .

 

پس بدینوسیله از همه آحاد مردم عزیز شهرستان چهارباغ برای حضور حداکثری در انتخابات سال  ۱۴۰۰ دعوت بعمل می آورم ، همچنین اینجانب ضمن تبریک فرارسید عید باستانی نوروز و سال ۱۴۰۰ هجری شمسی از خداوند منان سلامت و شادابی همراه با زندگی سرشار از آرامش را برای مقام معظم رهبری مدظله العالی و همه دلسوزان نظام اسلامی ، مسئولان دولت تدبیر و امید بویژه شما مردم عزیز شهرستان چهارباغ و همچنین اقتدار صد چندان را برای ایران اسلامی در همه عرصه های جهانی خواستارم .

 

قدرت اله شمیرانی

سرپرست فرمانداری شهرستان چهارباغ