بیانیه نهادهای انقلابی استان البرز در پی انتشار صوت مصاحبه وزیر امور خارجه
بیانیه نهادهای انقلابی استان البرز در پی انتشار صوت مصاحبه وزیر امور خارجه
جمعی از نهادهای فرهنگی استان البرز پیرامون محتوای مصاحبه منتشر شده از وزیر امور خارجه بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، در پی انتشار مصاحبه وزیر امور خارجه و حواشی پیش آمده در پی محتوای این مصاحبه جمعی از نهادهای فرهنگی استان البرز در این رابطه بیانیه ای منتشر کردند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
﴿یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ﴾

در پی انتشار صوتی از مصاحبه ظاهرا محرمانه وزیر امور خارجه نهادهای انقلابی استان البرز نکات ذیل را متذکر می گردند:

 بر اساس آنچه سخنگوی وزارت خارجه بیان نمود این صوت جزء اسناد محرمانه بوده است، لذا لازم است دستگاههای نظارتی دولت، مجلس و در رأس همه قوه قضائیه، عامل نفوذی و سارق این سند و فرد یا افرادی که با شبکه معاند عبری عربی ایران اینترنشنال در ارتباط بوده اند را تحت شناسایی و تعقیب قرار دهند تا از این دست اقدامات پس از این مشاهده نشود.

جناب آقای ظریف نکاتی را در خصوص حدود اختیارات رئیس جمهور و وزارت خارجه بیان کرده اند که بر اساس قانون و شواهد اقدامات، کاملا خلاف واقعیت بوده و مشمول تشویش اذهان عمومی میگردد، لذا مجلس و قوه قضائیه باید از ایشان مطالبه مدرک برای ادعای مطروحه نمایند و چنانچه سندی بر این ادعا موجود نباشد برابر قانون برخورد صورت پذیرد.

ایجاد دوگانه میدان و دیپلماسی خبر از فتنه ای میدهد که لازم است دستگاههای امنیتی بر آن حساس شده و چنانچه رد پایی از طرح ریزی برای به آشوب کشاندن مردم به خیابانها کشف گردد، پیش از اقدام آن را خنثی نموده و با مسببین آن برخورد گردد.

تهمت های آقای ظریف به سید الشهدای مقاومت سردار دلها به هیچ وجه قابل اغماض و بخشش نبوده و جریان انقلابی درخواست برخورد جدی و مجازات متناسب با این تهمتها را دارد.

  • نویسنده : مانا روشن
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس