رضایی: به هر نفر ۴۵۰ هزار تومان یارانه می‌دهم
رضایی: به هر نفر ۴۵۰ هزار تومان یارانه می‌دهم
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یارانه را به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان ماهانه برای هر فرد افزایش می‌دهم و برای ۴۰ میلیون نفر از ملت ایران که درآمد کمتری دارند، واریز خواهیم‌ کرد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، محسن رضایی روز جمعه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در سال ۱۳۹۹ ارزش یارانه‌های پیدا و پنهان کشور معادل ۱۳۸ میلیارد دلار بوده است ولی عملاً کمکی به بهبود معیشت مردم‌ نکرده است. چرا؟ چون به درستی توزیع نشده و اکثراً به نفع ثروتمندان توزیع شده است و نتیجه‌ای جز مصرف بی رویه و کمک به ثروتمندان بالای جامعه نکرده است.

رضایی افزود: ملت عزیز و سربلند ایران بداند که با ساماندهی و هدفمندی یارانه‌ها، می‌توانیم شرایط کشور و معیشت خانواده‌ها را به سرعت بهبود دهیم. ‌

وی اظهار داشت: از ملت بزرگ و صبور ایران می‌خواهم‌ که با رای قاطع و آگاهانه خود، دولت «اقدام‌ و تحول» را تشکیل دهند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: به ملت عزیز ایران‌ می‌گویم که با رای قاطع شما ملت ایران و تشکیل دولت «اقدام‌ و تحول»، سریعاً با تعیین نرخ و قیمت ترجیحی، معادل چهار میلیارد دلار از محل فروش محصولات نفتی به ثروتمندان و معادل همین مقدار از خرید نهاده های دامی، صرفه جویی خواهیم کرد و با جلوگیری از اتلاف ثروت عمومی و قطع دست ویژه خواران، یارانه را به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان ماهانه برای هر فرد به ۴۰ میلیون نفر از ملت ایران (که درآمد کمتری دارند) واریز خواهیم‌ کرد.

  • نویسنده : مانا روشن