کارگردان نمایش کمدی خالیوود: دوست دارم یک بار دیگر با حاتمی‌کیا و در نقش پسر پرویز پرستویی بازی کنم 
کارگردان نمایش کمدی خالیوود: دوست دارم یک بار دیگر با حاتمی‌کیا و در نقش پسر پرویز پرستویی بازی کنم 
«محمد ملكي» نويسنده و كارگردان نمايش كمدي موزيكال «خاليوود» كه اجراي آن از پنجشنبه گذشته از سر گرفته شده است گفت: كار سينمايي را دوست دارم و آرزو دارم يك بار ديگر با ابراهيم حاتمي كيا و در نقش پسر پرويز پرستويي بازي كنم.
به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، ملکی در حاشیه اجرای نمایش کمدی موزیکال خالیوود در سرای محله جنت آباد جنوبی اظهار داشت: نمایش «خالیوود» که تمرینات آن از اردیبهشت ۹۸ آغاز شده از سوم فروردین امسال از سر گرفته و به مدت سه شب اجرا شد که اجراهای خوبی بودند اما متاسفانه به دلیل شرایط کرونا تا ششم خرداد متوقف شد و از این روز اجرای عمومی آن آغاز شده است.
وی از کارهای پیشین خود به نمایش کمدی موزیکال «جنتلمن»، «سیتوپلاس»، «عالیجناب عشق» و «عروسک خیالی» اشاره کرد که کار نویسندگی و کارگردانی این نمایش‌ها را انجام داده است.
ملکی در عین حال سختی کار تمرین‌های نمایش خالیوود در شرایط کرونایی را متذکر شد و گفت: با وجود این سختی‌ها، تمرین‌ها انجام شد و بچه‌های پای ثابت کار ماندند و کار به مرحله اجرایی رسید.
او همچنین پیشینه ورود خود به عرصه هنر سینما و تئاتر از ۱۲ سال پیش و آغاز آن با «جواد مزدآبادی» و مرحوم «سیدجلال طباطبایی» را خاطرنشان شد و افزود: کارم را از تصور شروع و به مرور زمان به سمت تئاتر گرایش پیدا کردم و اولین کارم در «سه دنگ سه دنگ» بود.
دلم برای سینما تنگ شده است
ملکی با بیان این که چهار سال هنروری کردم گفت: منتظر اتفاق خوبی بودم که در زندگی‌ام رخ بدهد. دلم برای سینما تنگ شده است.
او با اشاره به مشکلات هنر هفتم اظهار داشت:‌کسی که اهل هنر، مستعد و توانا باشد می تواند از هر دریچه‌ای وارد این عرصه شود.
علاقمندان به سینما از هنروی کار خود را شروع نکنند
وی معتقد است که هنروری کاری بی‌فایده‌ای است و می‌گوید: به دوستانی که می‌خواهند وارد سینما و تلویزیون شوند از هنروری شروع نکنند. واقعا سخت است.
اولین بازیگر ایرانی بودم که نقش داعش را در ایران بازی کردم
ملکی به آخرین کار سینمایی خود به نام «آوازهای سرزمینم » کار «عباس رافعی» اشاره کرد و افزود: اولین بازیگر ایرانی بودم که نقش داعش را در ایران بازی کردم. اولین بازیگری بودم که در سل ۹۳ در سه فیلم جشنواره‌ای بازی داشتم. از آوازهای سرزمینم به این سمت دیگر کار سینمایی نداشتم.
الگوی هنری‌ام امین حیایی است
وی گفت: الگوی هنری ام امین حیایی است و شخصیت و اتفاق‌هایی که در گذشته برای این بازیگر افتاد دقیقا همان چیزی است که برایم ناخواسته رخ داده است. خیلی دوست دارم در کنار امین حیایی بازی کنم. آرزوی من سردر سینماها و بردن جایزه در جشنواره‌های بین‌المللی است. زمان اتفاق قشنگ در زندگی هنری‌ام نزدیک است.
در این نمایش موزیکال، یوسف ملک‌زادگان، بهروز جلالی، رویا دانشجو، زهرا بیگی، فاضله شیخان، ایمان پیرهادی و محمد ملکی ایفای نقش کردند.
  • نویسنده : مانا روشن