تعیین کمیته ها و اعضای ستاد حامیان آیت الله رئیسی (سحر)
تعیین کمیته ها و اعضای ستاد حامیان آیت الله رئیسی (سحر)
جلسه شورای راهبردی با حضور دکتر فرهاد زیویار رییس ستاد سحر، دکتر فرزاد زیویار قائم مقام ستاد و دیگر اعضای شورای مرکزی و مدیران کمیته های تخصصی ستاد برگزار گردید.

دکتر فرهاد زیویار ضمن خوشامدگویی به اعضای شرکت کننده در این جلسه به ویژه آقای دکتر آقامحمدی و دکتر کائیدی در رابطه با فعالیت های ستاد سحر در استان ها توضیحاتی  ارائه داد و بر ضرورت تشکیل جلسات تخصصی هر هفته دو جلسه و جلسات عمومی کمیته ها دو جلسه تا پایان زمان تبلیغات انتخاباتی تاکید نمود.

دکتر شفیعی از اعضای شورای راهبردی ستاد نیز ضمن تقدیر و ارج نهادن به حضور و همراهی شرکت کنندگان در فعالیتهای ستاد سحر بر اهمیت فعالیتهای انجام شده توسط کمیته های تخصصی ستاد تا به امروز اشاره نمود.

دکتر آقامحمدی نماینده سابق مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست در رابطه با دفاع از انقلاب اسلامی ایران و حمایت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مطالبی را ارائه کرد.

دکتر کائیدی نماینده سابق مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران این مراسم بود. وی ضمن تقدیر از زحمات دکتر فرهاد زیویار و دکتر فرزاد زیویار برای تشکیل ستاد سحر و ایجاد بستری مناسب برای به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد و روی کار آمدن دولت کارآمد و توانمند  بر اهمیت پیروی از دستورات و منویات مقام معظم رهبری و به کار بستن بیانیه گام دوم انقلاب اشاره نمود. وی در ادامه فعالیت در ستاد سحر و انتخاب آیت الله رییسی را ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای جنگ تحمیلی دانست.

دکتر رحیمی نسب نماینده سابق مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی هم بر لزوم حضور و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و افزایش حضور رأی دهندگان برای مشروعیت نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.

دکتر فیروزی نماینده سابق مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی به بیان نظرات در حوزه مسایل انتخاب پیش رو و سوق دادن مردم به حضور و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و آشتی دادن عامه مردم با مسایل انتخاباتی و انتخاب اصلح پرداخت.

در پایان دکتر فرزاد زیویار از افراد شرکت کننده برای مشارکت هر چه بیشتر در فعالیتهای ستاد و تسریع در صدور احکام ستادی برای افراد تاکید کرد.

پس از آن آقای دکتر حسنوند اسامی افراد برای تصدی کمیته های تخصصی به شرح زیر اعلام شد.

کمیته جوانان آقای دکتر ویسی

کمیته کشاورزی دکتر رضا فتوحی

کمیته بانکداری آقای دکتر شیخ حسینی

کمیته دارو و تجهیزات پزشکی دکتر باقری

کمیته پزشکان دکتر دکتر محسن رضوانی

کمیته فرهنگیان عادل خالقی ثمرین

کمیته مسکن و شهرسازی احمد پوراحمد

کمیته حقوقی دکتر خیری

کمیته وکلا آقای دکتر شکوری

کمیته امور عشایری آقای دکتر فروزنده

کمیته دانشگاهیان دکتر راشدی

کمیته دفاعی بهروز دریکوند

کمیته کارکنان دولت جناب آقای دکتر حیدری

کمیته آزادگان آقای دکتر ولی پور

کمیته ایثارگران آقای دکتر رحیمی نسب

کمیته گردشگری دکتر رمضانی

کمیته امور روحانیون آقای اردلان

کمیته اجتماعی آقای دکتر جعفری دولابی

کمیته بانوان خانم داراب و خانم کاوه

کمیته صنعت آقای سیف

کمیته نمایندگان ادوار آقای دکتر آقا محمدی و دکتر رحیمی نسب

کمیته سخا آقایان دینوی و فیروزی

کمیته ورزشکاران دکتر منوچهری

کمیته تحلیل محتوا و فضای مجازی آقای دکترطاهرنیا