برگزاری جلسه کمیته مدیریت شهری ستاد سحر
برگزاری جلسه کمیته مدیریت شهری ستاد سحر
جلسه کمیته مدیریت شهری امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ در ساختمان ستاد سحر واقع در خیابان زرتشت تهران باحضور اعضا و ریاست آقای سیف السادات برگزاد گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت وی در ابتدا باحساس خواندن انتخابات این دوره ریاست‌جمهوری و تغییر در وضعیت موجود خواستار شرکت گسترده آحاد ملت در این امر خطیر دانست.ایشان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت که مقام معظم رهبری به خوبی به این حساسیت و لزوم حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای اشاره فرموده اند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه حاصل به کارگیری افراد ناکارآمد در مدیریت کلان کشور را وضع کنونی دانست و اظهار داشت: همین افراد که به دلایل معقول و مستند و کارنامه ای که از خود به جای گذاشته اند توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت نشده اند این نهاد انقلابی را به باد انتقاد گرفته و سعی بر تسویه حساب های شخصی به گونه ناجوانمردانه گرفته اند.
سیف السادات ضمن حمایت از عملکرد شورای نگهبان از افرادی که بعد از احراز صلاحیت نشدن توسط این نهاد به صورت انقلابی و با دلسوزی از مردم و شورا تشکر کردند انتقادتندی نیز به افراد رد صلاحیت شده ای داشت که به گفته ایشان خواسته و یا ناخواسته آب به آسیاب دشمن ریخته و متاسفانه بعضی افراد از این آب گل آلود استفاده کرده و با سرویس ها و بنگاه های خبری غربی هم صدا شدند.
ایشان با تاکید براین تمام افراد حاضر در این انتخابات و رقابت رزومه خوبی برای دفاع ندارند باید دید چه کسی کارنامه قابل دفاعی دارد؟وی با اشاره به کارنامه و عملکرد مناسب و انقلابی که آیت الله رئیسی در قوه قضاییه داشتند ابراز امیدواری کردند که این روند در قوه مجریه با حضور ایشان با قدرت بیشتر ادامه پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری با توجه به ارتباط مستقیم و بدون واسطه ایی که با اقشار و آحاد مردم و شهروندان دارد اظهار داشت:این یک پتانسیل قوی برای ارتباط با مردم و شناساندن افکار و برنامه آقای رئیسی است.
وی اهداف کمیته را به این شرح بر شمردند:
شناسایی و ترمیم و برطرف نمودن مشکلات در بدنه شهرداری های کشور.
شناسایی و حل مشکلات پرسنل شهرداری ها
شناسایی افراد فاسد در بدنه شهرداری ها و لزوم برخورد و مبارزه با این معضل در این حوزه
سیف السادات در ادامه با راه اندازی کمیته های تخصصی زیر گروه را اعلام نمود:
فرهنگ و اجتماعی – محیط زیست و خدمات شهری -پیشگیری و مدیریت بحران – شهرسازی و معماری – مالی و اقتصادشهری – منابع انسانی- حمل و نقل پایدار عمومی
وی ابراز امیدواری نمود که با تشکیل هر کارگروهی نسبت به اعلام برنامه ها و ارائه راهکار مناسب اقدام شود.
در ادامه آقایان مقدسی ( شهردار سابق بروجرد )آقای زیویار ریاست ستاد سحر و آقای دکتر آزاده و خانم دکتر کمانی و خانم دکتر قاضیان به ایراد سخنانی پرداختند.