آیت الله رییسی نماد کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است
آیت الله رییسی نماد کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است
در روز یکشنبه مورخ ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ جلسه اعضای شورای راهبردی ستاد مرکزی سحر و رؤسای کمیته های تخصصای این ستاد در محل ساختمان ستاد سحر واقع در خیابان تاکستان برگزار شد.

به گزار وکیل ملت در این جلسه پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم دکتر فرهاد زیویار رییس ستاد سحر به عنوان نخستین سخنران این جلسه به ایراد سخن پرداخت.
دکتر زیویار ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام و گرامیداشت شهدای قیام پانزده خرداد و همچنین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به به ذکر مسایلی از روند عملکرد ستاد سحر در تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری اشاره نمود.
دکتر زیویار در ادامه از عملکرد کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد سحر و انعکاس اخبار در فضای مجازی و رسانه ای انتقاداتی را مطرح نمود. سخنران بعدی این جلسه دکتر ذاکر اصفهانی استاندار پیشین استان اصفهان بود.
دکتر ذاکر ضمن برشمردن اهمیت روزهای آینده در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری لزوم حضور همه جانبه آحاد مردم در روز رای گیری به تاریخچه کوتاهی از نهضت انقلاب اسلامی اشاره نمود.
ایشان پس از آن به موضوع استقلال و عدم وابستگی انقلاب اسلامی به جریان ها و بلوک های سیاسی پرداخته و انقلاب اسلامی ایران را انقلابی مردمی و با جهان بینی اسلامی و ایرانی فراتر از ایدئولوژی های غربی معرفی نمود.
دکتر کائیدی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران این مراسم بود.
دکتر کائیدی در مطالبی بر این نکته تاکید داشت که انقلاب اسلامی ماحصل خون شهدا و ایثارگران و کسانی است که جان و مال خود را در راه اعتلای این انقلاب فدا کرده اند
وی در ادامه بر ضرورت قدرت نه گفتن مدیران و دولتمردان جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهان و چپاولگران را از مولفه های اصلی دولتمردان آینده اعلام نمودند.
دیگر سخنران جلسه مذکور دکتر ابراهیمی رییس کمیته ارزیابی و ارزشیابی ستاد سحر بود
سخنران بعدی دکتر دریکوند رییس کمیته سیاسی و گفتمان انقلاب اسلامی ستاد سحر بود ایشان آیت الله رییسی را نماد کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود که تمامی دشمنان داخلی و خارجی تمام قد درصدد تخریب این چهره انقلابی برآمده اند وی در ادامه بر این نکته تاکید داشت که کاندیدهای رقیب با اهانت های خود اصل نظام ولایت فقیه و روحانیت و مرجعیت را مورد هدف قرار داد.
ایشان همچنین موضوع تخریب همه جانبه این الله رییسی را در دو هفته پیش رو از سوی نمایندگان جناح لیبرالی و غربگرا را استراتژی آینده کاندیداهای اصلاح طلب اعلام نمود.