مجمع عمومی انجمن سینمای مستند و تجربی البرز برگزار شد
مجمع عمومی انجمن سینمای مستند و تجربی البرز برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، در این مجمع که با حضور اکثریت و بالای اعضای انجمن برگزار شد نشان از تاثیر گزار بودن فعالیتهای گذشته این انجمن و رضایت اعضا از آن داشته که برگزاری انتخابات را نیز مانند دیگر فعالیت ها شور آفرین برگزار کردند. در این نشست ثمر بخش ابتدا هیات موسس […]

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،
در این مجمع که با حضور اکثریت و بالای اعضای انجمن برگزار شد نشان از تاثیر گزار بودن فعالیتهای گذشته این انجمن و رضایت اعضا از آن داشته که برگزاری انتخابات را نیز مانند دیگر فعالیت ها شور آفرین برگزار کردند.
در این نشست ثمر بخش ابتدا هیات موسس این انجمن آقایان مصطفی عبادی, اسماعیل کریمایی و مسعود شکریان به بیان دستاوردهای ده ساله این انجمن پرداخته و با قرائت اساس نامه و اهداف پیش رو این انجمن برای اعضا پرداختند. در ادامه با نظارت نماینده محترم اداره ی  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز انتخابات تعیین هیات مدیره ی جدید انجمن با شرکت تمام واجدین شرایط برگزار گردید و پس از شمارش آرا توسط هیات نظارت انتخابات  از میان کاندیداتورهای داوطلب خانم شیما هوشمند و آقایان مصطفی عبادی , سید امیرهاشمی طباطبایی , اسماعیل کریمایی ,مسعود شکریان به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره  و سرکار خانم مریم سلامت پور و آقای عباس فرطوسی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره انجمن سینمای مستند و تجربی استان البرز برای مدت چهار سال آینده انتخاب شدند.
در ضمن همزمان با انتخابات هیات مدیره, انتخابات بازرس انجمن نیز برگزار گردید که آقای علیرضا کیوانی از میان کاندیدای دیگر بیشترین آرای حاضرین را به خود اختصاص داد و به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد.
در پایان رییس اداره سینمایی در جمع اعضای انجمن ضمن تشکر از حمایتهای بی دریغ در امور هنری استان توسط مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز جناب آقای ناصر مقدم و معاون محترم هنری ، سینمایی اداره کل جناب آقای دکتر محمود دهقان هراتی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و متعاقب آن اداره کل استان البرز خانه دوم هنرمندان است و با بضاعتی که دارد در راستای حمایت و پشتیبانی از هنرمندان گام برمی دارد و هنرمندان نیز باید همیشه در جهت هر چه نزدیکتر شدن به این اداره کل گام بردارند تا با همیاری و کمکهای یکدیگر گامهای مهم و اساسی را برداریم.
وی در ادامه افزود:اداره سینمایی از زمان ورود اینجانب به بررسی رزومه های کاری اشخاص و انجمنها پرداخته و بصورت طبقه بندی از این عزیزان دعوت به همکاری شده تا در بخشهای مختلف حضور به هم رسانند و از این بین می توان به انجمن سینمای مستند و تجربی اشاره کرد که با توجه به رزومه قابل توجه این انجمن ، از حضور شایسته و تاثیرگزارش در برگزاری جشنواره و سایر برنامه ها استفاده شده است.
در این مجمع مهمانانی نیز حضور داشتند که می توان به جناب آقای دکتر خستو رئیس کمیسون هنر و ارتباطات و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کلانشهر کرج و مدیرعامل باشگاه هنرمندان استان البرز جناب آقای صابر روشن حضور داشتند که کمال تقدیر و تشکر اعضای انجمن و هیات مدیره را دارد.