برگزاری جلسه هماهنگی شورای راهبردی و روسای کمیته های تخصصی ستاد مرکزی سحر
برگزاری جلسه هماهنگی شورای راهبردی و روسای کمیته های تخصصی ستاد مرکزی سحر
جلسه هماهنگی شورای راهبردی و روسای کمیته های تخصصی ستاد مرکزی سحر در محل ساختمان مرکزی این ستاد واقع در خیابان ستارخان خیابان تاکستان برگزار گردید.

به گزارش وکیل ملت دستور اصلی و محوری برای برگزاری این جلسه ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی های لازم به منظور برگزاری و حضور در تجمع سراسری حامیان آیت الله رئیسی در روز جمعه هفته جاری در میدان فلسطین (مسجد امام صادق) بود. در این مراسم رییس محترم ستاد سحر جناب آقای دکتر فرهاد زیویار از روسای کمیته ها درخواست داشت که با فراخوان عمومی در فضای مجازی که در اختیار دارند از تمامی اعضا و آحاد مردم و دوستداران آیت الله رئیسی برای شرکت در این تجمع دعوت بعمل آورند تا که انشاالله شاهد حضوری حماسی و پرشور در این مراسم باشیم.
در ادامه جناب دکتر شهرزاد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در بیاناتی خواستار تلفیقی از کلیه روسای ستاد های انتخاباتی آقای رئیسی برای هماهنگی و پیشبرد اهداف تحت اسم و عنوانی شد.
وی در ادامه حضور حداکثری مردم در انتخابات را مشتی بر دهان دشمنان ایران اسلامی دانست که تمام سعی خود را برای شرکت نکردن مردم در این عرصه به کار گرفته اند.
ایشان همچنین اظهار داشت که صاحبان تریبون واشخاص دارای نفوذ و شناخته شده کشور این وظیفه را دارند که با نشان دادن حساسیت این دوره از انتخابات اذهان عمومی را آگاهی بخشیده و قانع کنند.
دکتر شهرزاد در ادامه ضمن انتقاد از شعارهای انتخاباتی برخی نامزدها اظهار داشتند که این قول ها یی که برخی نامزدها می دهند پشتوانه و توجیه اقتصادی نداشته و عملا قابلیت اجرایی ندارند واین خود در آینده باعث یاس و نا امیدی و بی اعتمادی ملت به نظام و دولت خواهد شد .ایشان ادامه دادند که هدف باید انتخاب رییس جمهوری با رای بالا و تک مرحله ایی باشد تا او بتواند با این پشتوانه عظیم به مسائل داخلی و بین المللی برسد.
در انتهای جلسه روسای کمیته و اعضای راهبردی ستاد هماهنگی لازم جهت برگزاری تجمع روز جمعه ۲۱ خرداد ماه را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و از همه شهروندان جهت حضور در این مجمع عظیم مردمی دعوت بعمل آوردند.