برگزاری همایش استانی ستادهای سحر استان گلستان
برگزاری همایش استانی ستادهای سحر استان گلستان
همایش استانی ستادهای سحر استان گلستان با حضور رئیس ستاد سحر کشور در گرگان برگزار گردید.

به گزارش وکیل ملت در این همایش که با حضور دکتر فرهاد زیویار عضو هیئت علمی دانشگاه و ریس ستاد حامیان سید ابراهیم رئیسی کشور (سحر) ، دکتر ایروانی رئیس ستاد سحر در استان گلستان و مسئولین ستادهای شهرستانی و کمیته ها با حضور نمایندگانی از اقوام ترکمن ، بلوچ و سیستانی کتولی و… استان گلستان در سالن طه شهرستان گرگان برگزار گردید حضور داشتند. همگی بر حمایت همه جانبه مردمی از آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید نمودند.
در ابتدای جلسه پس از قرائت قرآن و سرود ملی، دکتر ایروانی ضمن خیر مقدم به دکتر زیویار به ارائه برنامه های صورت گرفته و عملکرد ستاد استانی سحر از زمان تشکیل آن پرداخته و از کلیه حاضرین خواستند تا با همت و همکاری هم بتوانند نقش تاثیرگذاری در این انتخابات ایفا نمایند. ایشان ضمن حمایت از همه دست اندرکاران ومسئولین ستادهای مردمی و کمیته های استانی آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در راستای انتخابات آتی اعلام نمودند.
آقای دکتر زیویار سخنران بعدی جلسه بودند که با تشریح وضعیت موجود کشور و بیان عملکرد دولت های گذشته در ایجاد وضعیت نابسامان فعلی که به هیچ وجه در شان مردم عزیز کشورمان نیست نقش همه آحاد مردم را در تغییر وضعیت موجود بسیار تعیین کننده عنوان نموده و تمامی مشکلات حال حاضر را ناشی از عدم انتخاب صحیح از سوی مردم در دوره های قبلی دانستند.
رئیس ستاد مردمی سحر در کشور با اعلام اینکه هیچ کسی نمی تواند تمامی امورات مملکت را با تصمیم فردی اداره نماید، از بکارگیری کارشناسان زبردست و خبره در برنامه های دولت مردمی آقای رئیسی خبر داد که تمامی برنامه های دولت با همفکری و نظرات متخصصان و با همفکری و مشورت آنها صورت خواهد گرفت.
ایشان با بیان این مطلب که هیچ گاه با شعار نمی توان وضعیت یک جامعه را تغییر داد داشتن عملکرد قبلی و برنامه های کاربردی و دقیق را در اداره کشور بسیار تعیین کننده دانسته و عملکرد آقای رئیسی را نسبت به روسای قبلی قوه قضائیه غیر قابل توصیف بیان نمودند و این عملکرد مثبت را نتیجه تفکر جهادی و مردمی بودن و تلاش و همت ایشان در خدمت به نظام و مردم دانستند.
دکتر زیویار در ادامه سخنرانی خود به سئوالات چند تن از حاضرین نیز پاسخ دادند و یادآور شدند که تمامی ستادهای استان در سطح کشور ستادهای مردمی بوده و با توجه به شرایط موجود و تاکید آیت الله رئیسی مبنی بر دوری از هرگونه هزینه در امر تبلیغات دست اندرکاران ستادهای مردمی را به رعایت این امر دعوت نمودند.
پس از سخنرانی رئیس ستاد سحر کشور تعدادی از اقوام ترکمن ، سیستانی و بلوچ در جایگاه حاضر شده و با قرائت بیانیه آمادگی کامل خود را در حمایت از حضرت آیت الله رئیسی اعلام نمودند.
در پایان مراسم نیز ابلاغ روسای ستادهای شهرستان و مسئولین کمیته های استانی توسط دکتر ایروانی رئیس ستاد سحر استان به آنها اعطا گردید.