انتخابات پیشرو آزمونی بزرگ برای مأیوس نمودن دشمنان انقلاب اسلامی است
انتخابات پیشرو آزمونی بزرگ برای مأیوس نمودن دشمنان انقلاب اسلامی است
معاونت امور هماهنگی ستادها در استان ها حامیان مردمی و رئیس ستاد مرکزی شهر و استان تهران حامیان مردمی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در کشور گفت:انتخابات پیشرو آزمونی بزرگ برای مأیوس نمودن دشمنان انقلاب اسلامی است.

یه گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، شهرام قربان حسن آبادی خطاب به روئسا و اعضای کلیه ستادهای استان ها، شهرستان ها و شهرها و روستاهای حامیان مردمی در کشور افزود : همه باید  در درجه اوّل توجه ویژه ای به بیانات مهّم رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ داشته باشند زیرا همانطوریکه ایشان فرمودندانتخابات پیش رو بسیار مهم است ، بلکه هم از نظر جنبه داخلی یک نوسازی در کشور صورت می پذیرد و هم از نظر جنبه خارجی با مشارکت مردم نشان دهنده اقتدار ملی است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران در ستادهای حامیان مردمی آیت الله دکتر رئیسی افزود: در درجه بعدی توصیه بنده به همه این است؛
دوستان و زحمت کشان ضمن رعایت اخلاق و شرع و قوانین با خوشرویی از تمام ظرفیت های موجود برای حضور افراد و داوطلبین دلسوز و زحمت کش در ستادهای انتخاباتی که به صورت دلی برای یاری و کمک به ستادها  مراجعه دارند استفاده نمایند.
قربانی تصریح کرد: همچنین فضای انتخاباتی را در ستادها با دعوت و بهره گیری از ورزشکاران ، جوانان نخبه ، دانشگاهیان، افراد متخصص و برجسته و کلیه اشخاص توانمند و اهل فن … در حوزه آقایان و بانوان در سطوح مختلف ستادها ی استانی و شهر و روستا در این چند روز آتی در فوریت هموار نمایید تا بتوان با کمک و استفاده بهینه از نظرات و پیشنهادات این عزیزان در مسیر انتخاباتی صحیح و مردمی که نفع آن برای همه مردم عزیز کشور می باشد استفاده مطلوب نمود.
وی اظهارداشت : زیرا همانطوریکه می دانیم نظر و اعتقاد آیت الله دکتر رئیسی نیز برای ساختار و اصلاح کشور بهره گیری از نظرات سازنده و پیشنهادات موئثر مردم عزیزمان در این خصوص است.
ضمنآ انتظار ما در ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله دکتر رئیسی در کشور از شما عزیزان در ستادها و بویژه روسای محترم حامیان مردمی این است نباید نسبت به روستائیان سست عمل نمائیم ، علاوه بر شهرها محوریت مسیر انتخابات را بصورت جدی در روستاها ی کشور نیز سروسامان مطلوب تری دهند.
 قربانی یادآور شد:  روستائیان و کشاورزان عزیز ما حق بسزایی بر گردن ما دارند و دارای پتانسیل بالا و ارزشی فراوان برای کشور محسوب می شوند و باید بطور ویژه و با نگاه مثبت در این خصوص از حضور و نظرات این عزیزان به نحو احسن استفاده نمود.
وی افزود؛ با امید بر پیروزی آیت الله دکتر رئیسی در انتخابات و انشاالله رای اعتمادی که آحاد مردم جامعه و بویژه روستائیان عزیز به ایشان می دهند با نگاه و ارزشی که آقای دکتر رئیسی بر نخبگان و جوانان و روستائیان قائل هستند و یکی از دغدغه های ایشان بطور قطع انجام کار برای پیشرفت و توسعه در روستاهای کشور و جوانان است
و با یاری همه عزیزان و توکل بر خدا شاهد پیروزی همه ی ما و حضور آیت الله رئیسی در ریاست جمهوری خواهد بود. مطمعن باشیم برنامه های مدون ایشان برای اصلاح و تغییرات مهمی که در سیستم اداری و اقتصادی و… در کشور دارند بزودی شاهد شکوفایی و روزهای خوب برای مردم عزیز و روستائیان گرامی در کشور خواهیم بود.
قربانی در پایان سخنان خود تصریح کرد:  در آخر نیز از توجه و زحمات شبانه روزی برادر عزیزم آقای علیخانی رئیس ستاد مرکزی حامیان مردمی کشور صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم
  • نویسنده : مانا روشن