بررسی جایگاه آموزش و پرورش در دولت سیزدهم در کمیته فرهنگیان ستاد مرکزی سحر
بررسی جایگاه آموزش و پرورش در دولت سیزدهم در کمیته فرهنگیان ستاد مرکزی سحر
کمیته فرهنگیان ستاد مرکز سحر (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی) همایشی تحت عنوان جایگاه آموزش و پرورش در دولت سیزدهم را در محل ساختمان ستاد سحر واقع در میدان ولی عصر بالاتر از سینما آفریقا کوچه روشن از ساعت ۱۶/۳۰ لغایت ۱۸۳۰ باحضور بسیاری از اعضای کمیته فرهنگیان ستاد سحر برگزار نمود.

به گزارش وکیل ملت در ابتدای این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید رئیس (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی)  دکتر عادل خالقی ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از تهیه و تولید محتوای تبلیغاتی در رابطه با موضوعات و مسائل جامعه فرهنگیان سراسر کشور به بیان ماموریت ها واهداف در دست اقدام از سوی این کمینه در روزهای مانده به انتخابات ریاست جمهوری پرداخت. وی در ادامه به لزوم شرکت حداکثری در انتخابات پیش رو را یاد آوری و تاکید داشتند. سخنران بعدی این مراسم جناب آقای دکتر نادر حسنود دبیر اجرایی ستاد سحر کشور بود. دکتر حسنوند که خود نیز از جمله فرهنگیان و جامعه فرهنگی کشور می باشد و به مسایل و موضوعات و مشکلات جامعه فرهنگی کشور اشراف کامل دارد به بیان برنامه های عملیاتی ستاد سحر در خصوص تهیه برنامه‌های عملیاتی برای دولت آینده در جهت رفع مشکلات فرهنگیان کشور پرداخت.
دیگر سخنران این مراسم دکتر کریمی فیروزجایی دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بود. این چهره سیاسی و فرهنگی نیز با ارائه توضیحاتی در رابطه با قانون مربوط به بیانات رتبه بندی فرهنگیان و تلاشهای صورت گرفته در راستای رفع مشکلات معلمان، آموزگاران و دیگر اعضای جامعه فرهنگی کشور اشاره نموده و به ضرورت بهره گیری از بستر فضای مجازی و تلاش برای حمایت قاطع از آیت الله رییسی و نیز استفاده بهینه از زمان باقیمانده در این فضا تاکید نمود.
سخنران چهارم حاج آقای یزدیخواه نماینده  مردم تهران و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی بود که ضمن اشاره به مشکلات آب در کشور و لزوم شرکت حداکثری آحاد مردم در روز انتخابات و انتخاب اصلح نکاتی را بیان نمود. در پایان دکتر خالقی ضمن جمع بندی موضوعات مطرح شده دو وظیفه و اقدام اصلی و مهم را تا زمان رای گیری برای اعضای کمیته فرهنگیان ستاد سحر مشخص کرد:
۱_ ایجاد شور وشوق مبنی بر حضور حداکثری پای صندوق آرا
۲_ انتخاب اصلح که کسی نیست بجز آیت الله رئیسی.