گردهمایی مسئولین ستاد های استانی و مسئولین کمیته های تخصصی و اعضای فعال ستاد مرکزی سحر
گردهمایی مسئولین ستاد های استانی و مسئولین کمیته های تخصصی و اعضای فعال ستاد مرکزی سحر
روز جمعه مورخ ۲۱خرداد۱۴۰۰ گردهمایی مسئولین ستاد های استانی و مسئولین کمیته های تخصصی و اعضای فعال ستاد مرکزی سحر (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی) از ساعت ۹ الی ۱۲ در مسجد امام صادق در میدان فلسطین برگزار گردید.

به گزارش وکیل ملت این گردهمایی که با شور و نشاط وصف ناپذیری روبرو بود با سخنان سخنرانان و چهره های سیاسی و اقتصادی کشور همراه بود.در این همایش سراسری ذاکر اصفهانی استاندار سابق اصفهان و دکتر حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر حاج بابایی نماینده محترم مجلس و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از جمله این سخنرانان بودند.
جناب ذاکر اصفهانی به عنوان نخستین سخنران ضمن برشمردن خطرات سیاسی وانفعالی که علیه ایران و ملت و دولت در حال شکل گیری و برنامه ریزی است تنها راه عبور از از این فتنه را حضور و مشارکت بالا و حداکثری مردم در انتخاب اصلح و شایسته را علاج آن دانست.
دکتر حسینی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با ابراز امیدواری از اینکه انتخابات هفته آینده یک نه بزرگ به وضع موجود، نفی اشراف گرایی و تجمل گرایی، تنبلی و ناکارآمدی ها که باعث ناراحتی و نارضایتی مردم شده خواهد بود و یک نه بزرگ به دیپلماسی انفعالی و التماسی، اعتماد بیجا به دشمن، به آقازاده ها و نور چشمی ها و دو تابعیت ها و نفوذی ها و جاسوسان نه بزرگ به سو استفاده از موقعیت و سواستفاده از مقام خواهد بود. این چهره سیاسی در ادامه خاطرنشان کرد که یقینا روز ۲۸ خرداد آغاز تغییرات اساسی برای کشور خواهد بود و مردم بایستی با همین باور این در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ حضوری پررنگ و پرشور داشته باشند..
ایشان همچنین ضمن ابراز ناامیدی از وضع موجود از تحول اساسی با حضور پیشکسوتان در کنار نیروهای انقلابی جوان در دولت آینده ابراز امیدواری کرده و با هشدار نسبت به مشارکت پایین افزودند: رییس جمهور با آرای پایین نمی تواند حرف خود را در جامعه بین الملل به کرسی بنشاند.
دکتر حسینی در پایان سخنان خود از سایر اعضا و فعالین ستاد درخواست کردند که با تمام وجود و آبروی خود که در بین آحاد مردم دارند همکاران و دوستان و سایرین را به شرکت در انتخابات ماورای که به چه کسی رای می دهند ترغیب و تشویق کنند.
دیگر سخنران این مراسم دکتر حاجی بابایی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بود. دکتر حاجی بابایی طی سخنانی ضمن ابراز امیدواری از اینکه اکثریت مردم با حضور خود در پای صندوق های رای مهر تایید دوباره بر جمهوری اسلامی ایران خواهند زد تاکید کردند که انقلاب اسلامی مال من و شما و فرد و افراد خاصی نیست، جمهوری اسلامی ایران متعلق به تمامی ملت ایران در هر نقطه از جهان است و اگر ایران مقابل سختی ها و امریکا موفق شد به دلیل این است که ملت ایستادگی کرد. این ایستادگی یکبار با شهید حججی و یکبار با شهید سلیمانی و یکبار دیگر با تحمل رنج و سختی حاصل از تحریم های همه‌جانبه بوده است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن هشدار نسبت به برنامه دشمن برای حضور حداقلی مردم در روز رأی گیری و به اقلیت کشاندن انتخابات در ایران درخواست کرد که ملت با آگاهی با حضور و انسجام و وحدت در جبهه انقلابی این فتنه را در نتفه بخشکانند.
ایشان لازمه اقتدار امروز ایران را در جامعه بین الملل آرای بیشتر در صندوق ها رای و نه قهر با آن اعلام نمود. و بر این نکته تاکید داشت که
هرچه مشارکت بیشتر باشد اقتدار ما در دنیا بیشتر خواهد بود. زیرا همه دنیا دست در دست هم گذاشته که این اقتدار که حاصل خون شهدا و عزیزان ما است را به چالش بکشانند و زیر سوال ببرند. ما باید این مشارکت را به نقطه قوت کشور و دولت و نظام تبدیل کنیم.
دکتر حاجی بابایی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشتند که انقلابی بودن که شعار رهبر انقلاب است در یک جمله یعنی خودت را برای نظام و مردم قربانی کن خلاصه شده است.
در پایان این گردهمایی روسای ستادهای استانی و رؤسای کمیته های تخصصی ستاد مرکزی سحر (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی) به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند. از حاشیه های این مراسم اجرای گروه تواشیح بین المللی اسرا بود که برای شرکت کنندگان به اجرای برنامه تواشیح پرداخت.