انصراف مریم عبدالوند از انتخابات شورای شهر کرج
انصراف مریم عبدالوند از انتخابات شورای شهر کرج
مریم عبدالوند طی بیانیه ای اعلام کرد که از انتخابات شوراهای شهر کلانشهر کرج کنار گیری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،مریم عبدالوند طی بیانیه ای اعلام کرد که از این دور انتخابات شوراهای شهر کلانشهر کرج کنار گیری کرده، متن این بیانیه به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

نظام مردمسالاری دینی متکی بر انتخابات است.

امام خامنه ای مدّظله‌العالی

به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ظرفیت مشارکت آحادمردم در تصمیم گیری برای اداره ی امور از طریق انتخابات فراهم گردید.

نظر به فعالیت های پژوهشی و اجرایی و دغدغه در  مسائل اجتماعی و از آنجا که این مفاهیم از مسائل مهم حوزه مدیریت شهری قلمداد می شوند در عرصه انتخابات شورای شهرحضوریافتم تا با وجود این ظرفیت بتوانم در حل بخشی از مسائل و مشکلات موجود گام بردارم.چنانکه در این تصمیم پیشنهاد و همراهی بسیاری از دوستان اندیشمند، صاحب فکرو انقلابی موثربوده و البته منت دار حسن اعتماد ایشان هستم.

امامتاسفانه عدم انسجام بین نیروهای انقلابی و تشتت در فضای انتخابات شورای شهر نشان از فضایی فاقدهمگرایی و توانمند در پیشبرد کارجمعی می دهد که قطعا مطلوب تحقق اهداف در ابعاد مختلف با توجه به رویکرد گروهی نخواهدبود.

با در نظرگرفتن موارد مذکور از ادامه حضور در این عرصه کناره گیری نموده و اهداف عالی مدنظر را در بسترهای دیگر و در تعامل با بدنه ی جوان و صاحب فکر در قالب فعالیت های اجتماعی دیگر باهمکاری و همراهی صاحبان خرد و دلسوزان انقلاب دنبال خواهم کرد.

برخود لازم می دانم از همه‌ی کسانی که اظهار لطف و همراهی داشته اند تشکرنموده و ظرفیت را برای تشویق مردم به حضورحداکثری در انتخابات بکارگیرم.

والعاقبه للمتقین – مریم عبدالوند

  • نویسنده : مانا روشن