با روحیه جهادی برای تحقق وعده های دولت مردمی و قوی تلاش می کنیم
با روحیه جهادی برای تحقق وعده های دولت مردمی و قوی تلاش می کنیم
معاون هماهنگی امور استان های ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله رییسی گفت: در قالب فعالیت های ستادی در کنار دولت منتخب با روحیه جهادی و مسئولیت پذیر و بدون هیچ گونه منتی برای تحقق وعده های دولت مردمی و دولت قوی تلاش می کنیم.

 به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،شهرام قربانی با بیان اینکه جهاد مقدس در ستاد های مرکزی حامیان مردمی  آیت الله رئیسی  از سال های ۹۶ تا ۱۴۰۰ ختم به نصرت الهی شد، اظهار داشت: اکنون این موفقیت در عرصه انتخابات ریاست جمهوری تازه شروع راهی دشوار است و پیروزی اصلی را باید ۴ سال بعد با تحقق وعده های رئیس جمهورمنتخب جشن ملی گرفت.

وی افزود: روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با خلق حماسه گسترده توسط ملت فهیم ایران اسلامی در پای صندوق های رای به روزی ماندگار در تاریخ این سرزمین تبدیل شد.

معاون هماهنگی امور استان های ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله رییسی بیان کرد: رو سفیدی ملت بزرگ ما در عرصه انتخابات  سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا نعمتی است که سپاس بی کران می طلبد، لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت های خداوند بوده و انشاالله خواهیم بود.

رییس ستاد مرکزی شهر و استان تهران حامیان آیت الله رئیسی افزود: این موفقیت و پیروزی بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری، مردم عزیز ایران ، رئیس جمهور منتخب و کلیه دست‌اندرکارن و زحمت کشان در ستادهای مردمی آیت الله رئیسی به ویژه ستاد مرکزی حامیان مردمی در سراسر کشور صمیمانه تبریک عرض می کنم.

وی با توجه به اینکه موفقیت در عرضه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری یک موفقیت در ابتدای مسیری دشوار است، تاکید کرد: خدای ناکرده نباید غرور این پیروزی باعث سستی در تکلیف یا بی دقتی در برنامه های آینده شود.

قربانی افزود: دولتی که قرار است به آیت الله رئیسی تحویل داده شود، مانند  یک تیم فوتبال بازنده است که دروازبان آن مدام گل می خورد و خط حمله  با وجود خالی بودن دروازه توان گل زدن ندارد، در تیمی با این شرایط  سایر بازیکنان به جای تصمیم برای گلزنی و دنبال توپ دویدن، در زمین بازی سرگردان هستند، در این اوضاع مربی تیم هم  در عوض بارگیری ظرفیت های لازم ، از روش تکنیک توفان ذهنی استفاده می کند.

معاون هماهنگی امور استان های ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله رییسی عنوان کرد:  خوشبختانه مردم عزیز ما خود تماشای چنین وضعی هستند و همه بر این باور می باشند که رئیس جمهور آینده راه سختی در پیش رو دارد.

وی در در ادامه با ذکر یک نکته مهم افزود: همه  ما حامیان آیت الله رئیسی مید انیم که در نیمه راهی سخت هستیم  و باید بدون کوچکترین سهم خواهی برای گره گشایی و تحقق دولت مردمی و قوی جهاد و تلاش کنیم.

قربانی در ادامه توضیح داد: در نیمه نخست سال ۹۶ بالغ بر ۱۶ میلیون نفر به عنوان حامیان آیت الله رئیسی  به ایشان رای اعتمام دادند.

وی توضیح داد: اکنون بعد از سپری شدن ۴ ساال  با افزوده شدن ۱۸ میلیون رای راهی سخت در پیش است، بویژه برای افراد زحمت کش دلسوز و مومن در ستادهای  آیت الله رئیسی برای رسیدن به مسیر موفقیت این راه با حساسیت و دقت بیشتری طی می شود.

رییس ستاد مرکزی شهر و استان تهران حامیان  آیت الله رئیسی گفت: توصیه می کنم که  ستادهای حامیان مردمی آیت الاسلام رئیسی همانند قبل امانت دار این رای اعتماد مردم و چشم و گوش آنها در آینده باشند و با ایجاد وحدت ، الفت و پرهیز از حاشیه سازی برای ایجاد یکی از مهمترین راهبردهای این روزها در راستای ساختار ایران قوی گام بردارند.

وی با تاکید بر اینکه میلیون ها نفر که به دولت دوازدهم در سال ۹۶ رای اعتماد داده بودند به خاطر عدم تحقق وعده ها  از آن دلخور و پشیمان و ناامید و حتی قهر هستند، گفت: چینی رخدادهایی  شرایط و وظایف ما را سخت تر می کند.

قربانی عنوان کرد: همه ما با رعایت اخلاق ، جوانمردی ، پایبندی به قیود انسانی و دغدغه های ملی و میهنی در راه  پیشرفت کشور و وطن پرستی  گام برداریم و در این مسیر مسئولیت پذیری و دلسوزی باشیم و بدون هیچ گونه منتی برای تحقق وعده های دولت مردمی و دولت قوی تلاش کنیم تا با کمک یکدیگر مسیری خرّم و شاد  داشته باشیم.

 وی تاکید کرد: رسالت همه ما این است که امید را در دل همه  مردم عزیز زنده نماییم و انشاالله ۴چهار سال بعد یک جشن بزرگ ملی را  برای شروع گام دوم انقلاب در کنار همدیگر خواهیم داشت.

قربانی در دیگری  توضیح داد: مهمترین راه خروج از مشکلات اصلی و اقتصادی  کنونی خلاقیت و نوآوری و اتصال دولت به افراد مومن و توانمند و جوانان نخبه با  ایده و فکر جدید است، در کنار آن  اصلاح و تغییر بروکراسی های اداری و اقتصادی برای بر طرف کردن بحران های اقتصادی ، رکود، بیکاری ، فقر و حتی تحریم ها  هم مهم است.

قربانی ادامه داد:خلاقیت یک ویژگی ذاتی و ارثی است که این توانایی در نوع بشر و در بدنه خود مردم عمومیت دارد و همه به درجات گوناگون دارای این استعداد هستند و باید به گونه ای در میان مردم بویژه جوانان و نخبگان روش عالی برای جمع آوری خلاقیت ها و ایده ها در مناطق مختلف جغرافیایی کشور مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: پیشنهاد می کنم که ستادهای حامیان مردمی آیت الله رئیسی از این پس برای گردآوری و بهره گیری از این پتانسیل ها جهت کمک به دولت مردمی در سراسر کشور ساماندهی شوند.

معاون هماهنگی امور استان های ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله رییسی گفت: اطمینان داریم مدیرانی که وجودشان در مسند امور با عقب ماندگی و هدر رفتن منابع و تاخیر در روند توسعه کشور مساوی است، در دولت مردمی آیت الله رئیسی دیگر جایی نخواهند داشت و رئیس جمهور منتخب  در دولت سیزدهم اجازه نمی دهد که عده ای حقوق مردم را تحت هر عنوان در لباس خدمت به غارت ببرند.

  • نویسنده : معاون هماهنگی امور استان های ستاد مرکزی حامیان مردمی آیت الله رییسی