دکتر عبدالملکی می تواند تحول لازم در حوزه اشتغال مولد وکارآفرین ایجاد کند
دکتر عبدالملکی می تواند تحول لازم در حوزه اشتغال مولد وکارآفرین ایجاد کند
کشور در حوزه اشتغال نیازمند تحول و تفکری نو است که دکتر عبدالملکی می تواند تحول لازم در حوزه اشتغال مولد و کارآفرین ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت پروفسور علی صنایعی استاد تمام دانشگاه اصفهان در گفت وگو با وکیل ملت با اشاره به اهمیت  بحث اشتغالزایی و تجارت الکترونیک در دنیای فعلی ، سوابق و تخصص دکتر عبدالملکی گزینه پیشنهادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را  در این راستا ارزیابی و تصریح کرد:دکتر عبدالملکی یکی از بهترین و نخبه ترین دانش آموختگان دانشگاه بودند و بنده خیلی خوشحالم که ایشان به عنوان سکاندار وزارت کار و رفاه اجتماعی معرفی شده اند.

وی افزود :توجه به بحث اقتصاد مقاومتی که مورد تایید مقام معظم رهبری هستند ار جمله برنامه های مورد نظر دکتر عبدالملکی است و معتقدم با توجه به تخصص و سوابق درخشانی که ایشان دراین حوزه دارند می توانند تحول لازم دراین حوزه را ایجاد نمایند.

پروفسور صنایعی یکی دیگر از محورهای برنامه های دکتر عبدالملکی را توجه به شرکت های کوچک و متوسط و تعاونی ها عنوان و خاطر نشان کرد: امروز در کشورهای پیشرفته ای مثل آلمان شرکت های کوچک و متوسط نقش مهمی در توسعه و اشتغالزایی دارند و برنامه و سوابق دکتر عبدالملکی نشان می دهد که اهتمام ویژه ای به ایجاد وتوسعه این شرکت های مولد و کار آفرین دارند.

وی در پایان توجه به اشتغالزایی قشر تحصیلکرده از طریق فناوری های نوین مانند IT ، IOT و نانوتی را ضرورتی غیرقابل انکار عنوان کرد و گفت: با توجه به تخصص و دانش اقتصادی که دکتر عبدالملکی دارند انتظار می رود گام بزرگی در ایجاد و توسعه این مقولات بردارند.

گفتنی است پروفسور صنایعی استاد تمام دانشگاه اصفهان، بنیانگذار دانشگاه مجازی دانشگاه اصفهان و مولف بیش از ۲۸ عنوان کتاب در حوزه های مختلف بازاریابی، آی تی،اشتغالزایی و تجارت الکترونیک است.

  • منبع خبر : وکیل ملت